Information

Перед тим, як телефонувати з питання роботи РРО, ознайомтеся!

Дуже часто Ви зустрічаєтеся з просто не професійним ставленням до своїх договірних обов'язків з боку сервісних центрів? З'явилася проблема з РРО і нікому її вирішити? Касир-оператор постійно помиляється, що збільшує шанси на "попадання" під штрафні санкції? Є два варіанти вирішення цих проблем:

  1. Просто змініть сервісну організацію!
  2. Не шкодуйте грошей на повноцінний, сучасний і своєчасний сервіс!

Ми вже звикли, що в наш сервісний центр за консультаціями звертаються не тільки наші клієнти ... І це почало віднімати у фахівців нашого ЦСО досить таки чимало часу. Тому ми вирішили нагадати вам, як користувачам РРО, основні постулати сервісного обслуговування:

  • ВИ СПЛАЧУЄТЕ ЗА ПОСЛУГИ З СЕРВІСНОГО ОБСЛУГОВУВАННЯ І МАЄТЕ ВИНЯТКОВЕ ПРАВО НА СВОЄЧАСНІ КОНСУЛЬТАЦІЇ ЩОДО ВИКОРИСТАННЯ РРО, ЯК У РАЗІ ВАШИХ ПОМИЛОК, ТАК І ПРИ НЕ СТАНДАРТНИХ СИТУАЦІЯХ;
  • У РАЗІ ВИХОДУ З ЛАДУ ФІСКАЛЬНОЇ ТЕХНІКИ ВИ МАЄТЕ ПРАВО НА МАКСИМАЛЬНО ШВИДКИЙ РЕМОНТ РРО, ТАК ЯК КОЖНА ГОДИНА ПРОСТОЮ ТОРГОВОЇ ТОЧКИ - ЦЕ ВАШІ ГРОШІ!

Але врахувати треба головне - УСІ ЦІ ПИТАННЯ ПОВИНЕН ВИРІШУВАТИ ТОЙ СЕРВІСНИЙ ЦЕНТР, З ЯКИМ У ВАС УКЛАДЕНО ДОГОВІР НА СЕРВІСНЕ ОБСЛУГОВУВАННЯ!

Найпростіший спосіб дізнатися, який сервісний центр обслуговує ваш РРО - подивитися на пломби, якими опломбовано касовий апарат або фіскальний реєстратор. Або дізнатися у бухгалтерії / керівництва, з ким укладено договір.

Ми, зі свого боку, готові і далі консультувати і допомагати Вам, але розраховуємо на те, що ви оціните нашу роботу і укладете договір на сервісне обслуговування з нашим ЦСО "Нікос".

Search

Екселіо DP 25 - касовий апарат флагман від DATECS БолгаріяВиробник: Экселлио
Модель: Экселлио DP-25
-7 %
Краща ціна

До кінця Акції залишилося:

Короткий опис


Як показує практика: Екселліо DP 25 в основному купують медичні центри, стоматологічні клініки ... Також Екселліо DP 25 часто купують в не продуктові магазини. Екселліо DP 25: Опис, застосування  Касо... Читати далі...

Хочу дешевше!
8550.00 Грн. 7980.00 Грн.

  • Наявність: Є в наявності


Як показує практика: Екселліо DP 25 в основному купують медичні центри, стоматологічні клініки ... Також Екселліо DP 25 часто купують в не продуктові магазини.

Екселліо DP 25: Опис, застосування

 Касовий апарат Екселліо DP 25 - сучасний, інноваційний, портативний РРО, розроблений з урахуванням сучасних вимог споживача до функціонального наповнення та зручності користування.

Також, в РРО Екселліо DP 25 в повній мірі реалізовані вимоги оновленого фіскального законодавства України, в тому числі і контрольна стрічка в електронній формі (КСЕФ). Завдяки значному досвіду компаній «Інфотакс Плюс» і «Датекс» ООД (Болгарія) створено унікальний касовий апарат, користування яким не вимагає від користувача особливих умінь і дозволяє йому повністю зосередитися на роботі.

Основні переваги Екселліо DP 25:

- Використання вбудованого Ethernet і / або GPRS модему дозволяє відправляти звітну інформацію в органи доходів і зборів без застосування зовнішніх пристроїв;
- Порти RS-232С дозволяють підключати: комп'ютер, сканер штрих коду, електронні ваги, платіжний термінал на вибір;
- Швидку і надійну роботу апарату забезпечує надійний принтер японської компанії Epson зі швидкістю друку 90 мм / с;
- Механізм друку апарату має систему швидкої установки паперу Easy load (або Drop in);
- «Екселліо DP-25» вирішує потребу глибокої автоматизації з інтеграцією в облікову систему підприємця.
- Інтуїтивний і інформативний інтерфейс;

Сфери застосування касового апарату Екселліо DP 25:

Магазини невеликого масштабу · Ювелірні магазини, ломбарди · Точки видачі інтернет-магазинів · Сфера послуг (від сервісних центрів до салонів краси) · Індустрія розваг · Медзаклади, аптеки · Кафе, бари · Кіоски з продажу хліба, м'яса, тютюнових виробів та інших товарів · підприємства споживчої кооперації.

Касовий апарат Екселліо DP 25 внесений до Державного реєстру РРО та сертифікований відповідно до вимог до радіоустаткування.

Базова версія  - Ethernet - 1 шт., RS232 - 3 шт., Порт грошового ящика - 1 шт

Підключення: платіжний термінал, сканер, ПК, ваги, сейф, LAN (мережа Ethernet) 

Опції:  Індикатор покупця, GPRS модем.

ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ:

Кількість артикулів 100000
Кількість податкових груп з позитивним підсумком 5
Кількість податкових груп з негативним підсумком 5
Види оплати Готівка, картка, кредит, чек
Принтер Epson
Швидкість друку 90 мм в сек
Касова стрічка 57,5 мм (до 60 м намотування)
Інтернет з'єднання і підключаємі порти GPRS + LAN. RG11 порт
Габарити, мм 243х69х168 мм
Термін служби РРО 7 років
 

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
Captcha
Рекомендовані товари