Information

Перед тим, як телефонувати з питання роботи РРО, ознайомтеся!

Дуже часто Ви зустрічаєтеся з просто не професійним ставленням до своїх договірних обов'язків з боку сервісних центрів? З'явилася проблема з РРО і нікому її вирішити? Касир-оператор постійно помиляється, що збільшує шанси на "попадання" під штрафні санкції? Є два варіанти вирішення цих проблем:

  1. Просто змініть сервісну організацію!
  2. Не шкодуйте грошей на повноцінний, сучасний і своєчасний сервіс!

Ми вже звикли, що в наш сервісний центр за консультаціями звертаються не тільки наші клієнти ... І це почало віднімати у фахівців нашого ЦСО досить таки чимало часу. Тому ми вирішили нагадати вам, як користувачам РРО, основні постулати сервісного обслуговування:

  • ВИ СПЛАЧУЄТЕ ЗА ПОСЛУГИ З СЕРВІСНОГО ОБСЛУГОВУВАННЯ І МАЄТЕ ВИНЯТКОВЕ ПРАВО НА СВОЄЧАСНІ КОНСУЛЬТАЦІЇ ЩОДО ВИКОРИСТАННЯ РРО, ЯК У РАЗІ ВАШИХ ПОМИЛОК, ТАК І ПРИ НЕ СТАНДАРТНИХ СИТУАЦІЯХ;
  • У РАЗІ ВИХОДУ З ЛАДУ ФІСКАЛЬНОЇ ТЕХНІКИ ВИ МАЄТЕ ПРАВО НА МАКСИМАЛЬНО ШВИДКИЙ РЕМОНТ РРО, ТАК ЯК КОЖНА ГОДИНА ПРОСТОЮ ТОРГОВОЇ ТОЧКИ - ЦЕ ВАШІ ГРОШІ!

Але врахувати треба головне - УСІ ЦІ ПИТАННЯ ПОВИНЕН ВИРІШУВАТИ ТОЙ СЕРВІСНИЙ ЦЕНТР, З ЯКИМ У ВАС УКЛАДЕНО ДОГОВІР НА СЕРВІСНЕ ОБСЛУГОВУВАННЯ!

Найпростіший спосіб дізнатися, який сервісний центр обслуговує ваш РРО - подивитися на пломби, якими опломбовано касовий апарат або фіскальний реєстратор. Або дізнатися у бухгалтерії / керівництва, з ким укладено договір.

Ми, зі свого боку, готові і далі консультувати і допомагати Вам, але розраховуємо на те, що ви оціните нашу роботу і укладете договір на сервісне обслуговування з нашим ЦСО "Нікос".

Search

Екселіо DP 45 - Касовий апарат Преміум класуВиробник: Экселлио
Модель: Екселлио DP-45
-2 %
Краща ціна

До кінця Акції залишилося:

Короткий опис


Екселліо DP 45: Опис, застосування  Екселліо DP 45 - професійний касовий апарат для бездоганної роботи в умовах постійного великого навантаження. Спеціалізований шести рядковий дисплей касира, графічне меню ... Читати далі...

Хочу дешевше!
11420.00 Грн. 11150.00 Грн.

  • Наявність: На замовлення


Екселліо DP 45: Опис, застосування 

Екселліо DP 45 - професійний касовий апарат для бездоганної роботи в умовах постійного великого навантаження. Спеціалізований шести рядковий дисплей касира, графічне меню і професійна клавіатура забезпечують зручне програмування, а також довгострокову і легку експлуатацію касового апарату. Швидкість роботи забезпечує надійну і швидкий принтер Epson, і система заправки паперу drop-in. Касовий апарат підтримує підключення ваг, сканера, грошового ящика, платіжного терміналу, а також USВ-сканерів і Flаsh-накопичувачів.

Основні переваги Екселліо DP 45:

- Професійна клавіатура «Екселліо DP-45» зручна у використанні завдяки великим контактним клавішах і функціональним поділом на зони .;
- Технологія Easy load (або Drop in), завдяки якій заправка стрічки здійснюється за лічені секунди;
- Тиху і якісну роботу апарату забезпечує надійний принтер японської фірми Epson T-M173;
- Апарат оснащений акумулятором Li-ion 7,4 Вт ємністю 2000 мА / г. При повній зарядці акумулятора апарат може роздрукувати більше 1000 чеків;
- Ціну товару можна перевірити до продажу самого товару завдяки пошуку за кодом і штрих коду;
- Інтуїтивний і інформативний інтерфейс;

Сфери застосування касового апарату Екселліо DP45:

Продуктові магазини · Ювелірні магазини, ломбарди · Точки видачі інтернет-магазинів · Сфера послуг (від сервісних центрів до салонів краси) · Індустрія розваг · Медзаклади, аптеки · Кафе, бари · Кіоски з продажу хліба, м'яса, тютюнових виробів та інших товарів · Підприємства споживчої кооперації.

Стаціонарний касовий апарат Екселліо DP-45 внесений до Державного реєстру РРО та сертифікований відповідно до вимог до радіоустаткування.

ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ

 
Кількість артикулів 100000
Кількість податкових груп з позитивним підсумком 8
Кількість податкових груп з негативним підсумком 8
Види оплати Готівка, картка, кредит, чек
Принтер Epson TM-173
Швидкість друку 90 мм в сек
Касова стрічка 57,5 мм (до 60 м намотування)
Інтернет з'єднання і підключаємі порти GPRS+LAN. RS-232C(3), USB(1)
Габарити, мм 240х120х275 мм
Термін служби РРО 7 років

  

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
Captcha
Рекомендовані товари