Information

Перед тим, як телефонувати з питання роботи РРО, ознайомтеся!

Дуже часто Ви зустрічаєтеся з просто не професійним ставленням до своїх договірних обов'язків з боку сервісних центрів? З'явилася проблема з РРО і нікому її вирішити? Касир-оператор постійно помиляється, що збільшує шанси на "попадання" під штрафні санкції? Є два варіанти вирішення цих проблем:

  1. Просто змініть сервісну організацію!
  2. Не шкодуйте грошей на повноцінний, сучасний і своєчасний сервіс!

Ми вже звикли, що в наш сервісний центр за консультаціями звертаються не тільки наші клієнти ... І це почало віднімати у фахівців нашого ЦСО досить таки чимало часу. Тому ми вирішили нагадати вам, як користувачам РРО, основні постулати сервісного обслуговування:

  • ВИ СПЛАЧУЄТЕ ЗА ПОСЛУГИ З СЕРВІСНОГО ОБСЛУГОВУВАННЯ І МАЄТЕ ВИНЯТКОВЕ ПРАВО НА СВОЄЧАСНІ КОНСУЛЬТАЦІЇ ЩОДО ВИКОРИСТАННЯ РРО, ЯК У РАЗІ ВАШИХ ПОМИЛОК, ТАК І ПРИ НЕ СТАНДАРТНИХ СИТУАЦІЯХ;
  • У РАЗІ ВИХОДУ З ЛАДУ ФІСКАЛЬНОЇ ТЕХНІКИ ВИ МАЄТЕ ПРАВО НА МАКСИМАЛЬНО ШВИДКИЙ РЕМОНТ РРО, ТАК ЯК КОЖНА ГОДИНА ПРОСТОЮ ТОРГОВОЇ ТОЧКИ - ЦЕ ВАШІ ГРОШІ!

Але врахувати треба головне - УСІ ЦІ ПИТАННЯ ПОВИНЕН ВИРІШУВАТИ ТОЙ СЕРВІСНИЙ ЦЕНТР, З ЯКИМ У ВАС УКЛАДЕНО ДОГОВІР НА СЕРВІСНЕ ОБСЛУГОВУВАННЯ!

Найпростіший спосіб дізнатися, який сервісний центр обслуговує ваш РРО - подивитися на пломби, якими опломбовано касовий апарат або фіскальний реєстратор. Або дізнатися у бухгалтерії / керівництва, з ким укладено договір.

Ми, зі свого боку, готові і далі консультувати і допомагати Вам, але розраховуємо на те, що ви оціните нашу роботу і укладете договір на сервісне обслуговування з нашим ЦСО "Нікос".

Search

Фіскальний реєстратор Datecs 3530T ver. 5.03Виробник: Датекс
Модель: FP3530T
-5 %
Краща ціна

До кінця Акції залишилося:

Короткий опис


DATECS FP 3530Т - КРАЩЕ РІШЕННЯ ДЛЯ РОБОТИ З R-KEEPER, 1C ТА СХОЖИМИ ПРОГРАМНИМИ ПРОДУКТАМИ. ГАРАНТІЯ - 18 МІСЯЦІВ! Datecs 3530T: Опис, застосування Фіскальний реєстратор DATECS 3530T присутній на ринку ... Читати далі...

Хочу дешевше!
9999.00 Грн. 9500.00 Грн.

  • Наявність: 2-3 Дні


DATECS FP 3530Т - КРАЩЕ РІШЕННЯ ДЛЯ РОБОТИ З R-KEEPER, 1C ТА СХОЖИМИ ПРОГРАМНИМИ ПРОДУКТАМИ. ГАРАНТІЯ - 18 МІСЯЦІВ!

Datecs 3530T: Опис, застосування

Фіскальний реєстратор DATECS 3530T присутній на ринку України з 2001 року.

На сьогодні фіскальний реєстратор DATECS 3530T є найпопулярнішим рішенням для установ торгівлі, громадського харчування та сфери послуг. Це обумовлено його високими функціональними характеристиками, надійності, довговічності і зручності в роботі, а також чудовому дизайну. Важливу роль у підтримці провідних позицій на ринку торгового обладнання відіграє також наявність розгалуженої мережі сервісних центрів, яка охоплює всю Україну.

Фактично, DATECS 3530T є індустріальним стандартом фіскальних принтерів в Україні, його використовують всі провідні компанії та підприємства, які працюють в Україні, що є додатковим підтвердженням його високих споживчих характеристик.

Основні переваги Datecs 3530T:

Сьогодні в Україні працює понад 32000 фіскальних реєстраторів DATECS 3530T, що складає переважну більшість апаратів цього класу устаткування.

Завдяки такій розповсюдженості DATECS FP-3530T інтегрований з усіма програмами, які використовуються для автоматизації торгівлі.

Сфери застосування фіскального реєстратора Datecs FP 3530T:

Магазини різного масштабу · Ювелірні магазини, ломбарди · Точки видачі інтернет-магазинів · Сфера послуг (від сервісних центрів до салонів краси) · Індустрія розваг · Медзаклади, аптеки · Кафе, бари · Кіоски з продажу хліба, м'яса, тютюнових виробів та інших товарів · підприємства споживчої кооперації.

Фіскальний реєстратор Datecs FP 3530T внесений до Державного реєстру РРО та сертифікований відповідно до вимог до радіоустаткування.

ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ:

 
Кількість артикулів 14800
Кількість податкових груп з позитивним підсумком 5
Кількість податкових груп з від'ємним підсумком 5
Види сплат Готівка, картка, кредит, чек
Принтер Citizen СВМ-262
Швидкість друку 300 мм / сек
Касова стрічка термо 57,5 мм (до 60 м)
Інтернет з`єднання і порти LAN, скриня, індикатор, RS232
Габарити, мм 365 х 130 х 170
Термін використання РРО 7 років
 

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
Captcha
Рекомендовані товари