Information

Перед тим, як телефонувати з питання роботи РРО, ознайомтеся!

Дуже часто Ви зустрічаєтеся з просто не професійним ставленням до своїх договірних обов'язків з боку сервісних центрів? З'явилася проблема з РРО і нікому її вирішити? Касир-оператор постійно помиляється, що збільшує шанси на "попадання" під штрафні санкції? Є два варіанти вирішення цих проблем:

  1. Просто змініть сервісну організацію!
  2. Не шкодуйте грошей на повноцінний, сучасний і своєчасний сервіс!

Ми вже звикли, що в наш сервісний центр за консультаціями звертаються не тільки наші клієнти ... І це почало віднімати у фахівців нашого ЦСО досить таки чимало часу. Тому ми вирішили нагадати вам, як користувачам РРО, основні постулати сервісного обслуговування:

  • ВИ СПЛАЧУЄТЕ ЗА ПОСЛУГИ З СЕРВІСНОГО ОБСЛУГОВУВАННЯ І МАЄТЕ ВИНЯТКОВЕ ПРАВО НА СВОЄЧАСНІ КОНСУЛЬТАЦІЇ ЩОДО ВИКОРИСТАННЯ РРО, ЯК У РАЗІ ВАШИХ ПОМИЛОК, ТАК І ПРИ НЕ СТАНДАРТНИХ СИТУАЦІЯХ;
  • У РАЗІ ВИХОДУ З ЛАДУ ФІСКАЛЬНОЇ ТЕХНІКИ ВИ МАЄТЕ ПРАВО НА МАКСИМАЛЬНО ШВИДКИЙ РЕМОНТ РРО, ТАК ЯК КОЖНА ГОДИНА ПРОСТОЮ ТОРГОВОЇ ТОЧКИ - ЦЕ ВАШІ ГРОШІ!

Але врахувати треба головне - УСІ ЦІ ПИТАННЯ ПОВИНЕН ВИРІШУВАТИ ТОЙ СЕРВІСНИЙ ЦЕНТР, З ЯКИМ У ВАС УКЛАДЕНО ДОГОВІР НА СЕРВІСНЕ ОБСЛУГОВУВАННЯ!

Найпростіший спосіб дізнатися, який сервісний центр обслуговує ваш РРО - подивитися на пломби, якими опломбовано касовий апарат або фіскальний реєстратор. Або дізнатися у бухгалтерії / керівництва, з ким укладено договір.

Ми, зі свого боку, готові і далі консультувати і допомагати Вам, але розраховуємо на те, що ви оціните нашу роботу і укладете договір на сервісне обслуговування з нашим ЦСО "Нікос".

Search

Фіскальний реєстратор Екселіо FP 280 з КЛЕФВиробник: Экселлио
Модель: Экселлио 280

Короткий опис


Екселліо FP 280: Опис, застосування Екселліо FP-280 найдоступніший і конструктивно простий фіскальний реєстратор Екселліо. Реєстратор виконаний на базі принтера Citizen СТ-5280, відомого завдяки своїй надійності і н... Читати далі...

Хочу дешевше!
11340.00 Грн.

  • Наявність: Є в наявності


Екселліо FP 280: Опис, застосування

Екселліо FP-280 найдоступніший і конструктивно простий фіскальний реєстратор Екселліо. Реєстратор виконаний на базі принтера Citizen СТ-5280, відомого завдяки своїй надійності і невибагливості. FP-280 забезпечує швидкість друку до 80 мм / с, яка задовольнить потреби невеликих торгових об'єктів. При цьому реєстратор не обмежений в функціональних можливостях і підтримує всі функції, наявні в реєстраторах інших моделей.

Завдяки уніфікованості протоколів обміну даними реєстратор повністю сумісний з програмним забезпеченням, створеним для попередніх моделей реєстраторів ТМ «Екселліо», що дозволить швидко інтегрувати його в існуючу систему.

Основні переваги Екселліо FP 280:

- Принтер CT-S280 японської компанії CITIZEN забезпечує надійну і довготривалу роботу РРО. Швидкість друку (80 мм / с) і низький рівень шуму «Екселліо FP 280» роблять даний принтер ідеальним для використання в різних сферах бізнесу .;
- Реєстратор підтримує роботу з грошовими ящиками і дисплеєм покупця .;
- Система швидкої заміни чекової стрічки - дозволяє замінювати стрічку за лічені секунди, і не вимагає спеціальної підготовки касирів. Зводить до мінімуму виникнення нештатних ситуацій пов'язаних із заміною стрічки .;
- Для підключення реєстратора до ПК можна використовувати інтерфейси USB і RS-232. Це робить реєстратор гнучким в застосуванні і невибагливим до оснащення інших елементів системи.

Сфери застосування фіскального реєстратора Exellio FP 280:

Магазини невеликого масштабу · Ювелірні магазини, ломбарди · Точки видачі інтернет-магазинів · Сфера послуг (від сервісних центрів до салонів краси) · Індустрія розваг · Медзаклади, аптеки · Кафе, бари · Кіоски з продажу хліба, м'яса, тютюнових виробів та інших товарів · підприємства споживчої кооперації.

Фіскальний реєстратор Екселліо FP-280 внесено до Державного реєстру РРО та сертифікований відповідно до вимог до радіоустаткування.

ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ:

 
Кількість артикулів до 20000
Кількість податкових груп з позитивним підсумком 8
Кількість податкових груп з негативним підсумком 8
Види оплати Готівка, картка, кредит, чек
Принтер Citizen СТ-5280
Швидкість друку 80 мм в сек
Касова стрічка 57,5 мм (до 60 м намотування)
Інтернет з'єднання і підключаємі порти LAN. RS232C, GPRS (опція)
Габарити, мм 106х170х117
Термін служби РРО 7 років

 

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
Captcha
Рекомендовані товари