Information

Перед тим, як телефонувати з питання роботи РРО, ознайомтеся!

Дуже часто Ви зустрічаєтеся з просто не професійним ставленням до своїх договірних обов'язків з боку сервісних центрів? З'явилася проблема з РРО і нікому її вирішити? Касир-оператор постійно помиляється, що збільшує шанси на "попадання" під штрафні санкції? Є два варіанти вирішення цих проблем:

  1. Просто змініть сервісну організацію!
  2. Не шкодуйте грошей на повноцінний, сучасний і своєчасний сервіс!

Ми вже звикли, що в наш сервісний центр за консультаціями звертаються не тільки наші клієнти ... І це почало віднімати у фахівців нашого ЦСО досить таки чимало часу. Тому ми вирішили нагадати вам, як користувачам РРО, основні постулати сервісного обслуговування:

  • ВИ СПЛАЧУЄТЕ ЗА ПОСЛУГИ З СЕРВІСНОГО ОБСЛУГОВУВАННЯ І МАЄТЕ ВИНЯТКОВЕ ПРАВО НА СВОЄЧАСНІ КОНСУЛЬТАЦІЇ ЩОДО ВИКОРИСТАННЯ РРО, ЯК У РАЗІ ВАШИХ ПОМИЛОК, ТАК І ПРИ НЕ СТАНДАРТНИХ СИТУАЦІЯХ;
  • У РАЗІ ВИХОДУ З ЛАДУ ФІСКАЛЬНОЇ ТЕХНІКИ ВИ МАЄТЕ ПРАВО НА МАКСИМАЛЬНО ШВИДКИЙ РЕМОНТ РРО, ТАК ЯК КОЖНА ГОДИНА ПРОСТОЮ ТОРГОВОЇ ТОЧКИ - ЦЕ ВАШІ ГРОШІ!

Але врахувати треба головне - УСІ ЦІ ПИТАННЯ ПОВИНЕН ВИРІШУВАТИ ТОЙ СЕРВІСНИЙ ЦЕНТР, З ЯКИМ У ВАС УКЛАДЕНО ДОГОВІР НА СЕРВІСНЕ ОБСЛУГОВУВАННЯ!

Найпростіший спосіб дізнатися, який сервісний центр обслуговує ваш РРО - подивитися на пломби, якими опломбовано касовий апарат або фіскальний реєстратор. Або дізнатися у бухгалтерії / керівництва, з ким укладено договір.

Ми, зі свого боку, готові і далі консультувати і допомагати Вам, але розраховуємо на те, що ви оціните нашу роботу і укладете договір на сервісне обслуговування з нашим ЦСО "Нікос".

Search

Фіскальний реєстратор Exellio FP 2000 c КЛЕФВиробник: Экселлио
Модель: Екселлио FP-2000

Короткий опис


Exellio FP 2000: Опис, застосування Екселліо FP-2000 - це потужний реєстратор в лінії фіскальних реєстраторів «Екселліо». Реєстратор побудований на базі японського принтера CITIZEN СВМ-2000, використовує для друку пап... Читати далі...

Хочу дешевше!
23310.00 Грн.

  • Наявність: Є в наявності


Exellio FP 2000: Опис, застосування

Екселліо FP-2000 - це потужний реєстратор в лінії фіскальних реєстраторів «Екселліо». Реєстратор побудований на базі японського принтера CITIZEN СВМ-2000, використовує для друку папір шириною від 58 мм до 78 мм, оснащений надійними механічними вузлами і забезпечує швидкість 220 мм / с. Каркас і підстава принтера і всіх рухомих частин виконані з алюмінію (товщина листа 1,00 мм) і забезпечують стійкість пристрою до надмірних навантажень.
Металева конструкція і дизайн апарату розроблені таким чином, щоб мінімізувати вплив навколишнього середовища. Тому збільшилася надійність і довговічність реєстратора. Всередину апарату вбудовані блок живлення і модем. При цьому він займає невелику площу і дозволяє економити простір на робочому місці касира.

Основні переваги Exellio FP 2000:

- Механізм друку від японської компанії Citizen спеціально розроблений для тривалої роботи при великих навантаженнях. Висока швидкість друку (220 мм / с) збільшує швидкість просування черги в години пік і сприяє поліпшенню обслуговування покупців .;
- Система швидкої заміни чекової стрічки - дозволяє замінювати стрічку за лічені секунди, і не вимагає спеціальної підготовки касирів;
- Підключення ПК, ваг, сканера штрих-коду, індикатора покупця, грошового ящика;
- Технологія «чек вперед» не тільки збільшує надійність і довговічність, але і дозволяє оператору швидко і зручно перевірити надрукований чек;
- Блок живлення вмонтований в середину апарата, відсутня ймовірність його пошкодження і виходу з ладу реєстратора;
- Уніфікованість протоколів обміну даними реєстратор повністю сумісний з програмним забезпеченням, створеним для попередніх моделей реєстраторів ТМ «Екселліо», що дозволить швидко інтегрувати його в існуючу систему.

Сфери застосування фіскального реєстратора Exellio FP 2000:

Завдяки своїй функціональності та надійності Екселліо FP-2000 може використовуватися практично у всіх сферах торгівлі та надання послуг. Доцільно купити і використовувати Екселліо FP-2000 в сферах з великою кількістю клієнтів і відповідно друку великої кількості чеків.

Фіскальний реєстратор Екселліо FP-2000 внесено до Державного реєстру РРО та сертифікований відповідно до вимог до радіоустаткування.

Фіскальний реєстратор Екселліо FP-2000 розроблений для: супер-, гіпермаркетів, Cash & Carry, ресторанів, готелів, аптек, Fast Food.

ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ:

 
Кількість артикулів до 20000
Кількість податкових груп з позитивним підсумком 8
Кількість податкових груп з негативним підсумком 8
Види оплати Готівка, картка, кредит, чек
Принтер citizen
Швидкість друку 220 мм в сек
Касова стрічка 57,5 – 80 мм (до 80 м намотування)
Інтернет з'єднання і підключаємі порти LAN. RS-232, USB (v.1.1 slave)
Габарити, мм 147х207х147
Термін служби РРО 7 років

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
Captcha
Рекомендовані товари