Information

Перед тим, як телефонувати з питання роботи РРО, ознайомтеся!

Дуже часто Ви зустрічаєтеся з просто не професійним ставленням до своїх договірних обов'язків з боку сервісних центрів? З'явилася проблема з РРО і нікому її вирішити? Касир-оператор постійно помиляється, що збільшує шанси на "попадання" під штрафні санкції? Є два варіанти вирішення цих проблем:

 1. Просто змініть сервісну організацію!
 2. Не шкодуйте грошей на повноцінний, сучасний і своєчасний сервіс!

Ми вже звикли, що в наш сервісний центр за консультаціями звертаються не тільки наші клієнти ... І це почало віднімати у фахівців нашого ЦСО досить таки чимало часу. Тому ми вирішили нагадати вам, як користувачам РРО, основні постулати сервісного обслуговування:

 • ВИ СПЛАЧУЄТЕ ЗА ПОСЛУГИ З СЕРВІСНОГО ОБСЛУГОВУВАННЯ І МАЄТЕ ВИНЯТКОВЕ ПРАВО НА СВОЄЧАСНІ КОНСУЛЬТАЦІЇ ЩОДО ВИКОРИСТАННЯ РРО, ЯК У РАЗІ ВАШИХ ПОМИЛОК, ТАК І ПРИ НЕ СТАНДАРТНИХ СИТУАЦІЯХ;
 • У РАЗІ ВИХОДУ З ЛАДУ ФІСКАЛЬНОЇ ТЕХНІКИ ВИ МАЄТЕ ПРАВО НА МАКСИМАЛЬНО ШВИДКИЙ РЕМОНТ РРО, ТАК ЯК КОЖНА ГОДИНА ПРОСТОЮ ТОРГОВОЇ ТОЧКИ - ЦЕ ВАШІ ГРОШІ!

Але врахувати треба головне - УСІ ЦІ ПИТАННЯ ПОВИНЕН ВИРІШУВАТИ ТОЙ СЕРВІСНИЙ ЦЕНТР, З ЯКИМ У ВАС УКЛАДЕНО ДОГОВІР НА СЕРВІСНЕ ОБСЛУГОВУВАННЯ!

Найпростіший спосіб дізнатися, який сервісний центр обслуговує ваш РРО - подивитися на пломби, якими опломбовано касовий апарат або фіскальний реєстратор. Або дізнатися у бухгалтерії / керівництва, з ким укладено договір.

Ми, зі свого боку, готові і далі консультувати і допомагати Вам, але розраховуємо на те, що ви оціните нашу роботу і укладете договір на сервісне обслуговування з нашим ЦСО "Нікос".

Search

Фіскальний реєстратор Марія-304Т з КЛЕФВиробник: Резонанс
Модель: Мария 304Т
-3 %
Краща ціна

До кінця Акції залишилося:

Короткий опис


Марія 304т - фіскальний реєстратор з КЛЕФ Одностанціонний фіскальний реєстратор 301т з електронної стрічкою, увійшов до реєстру РРО на заміну фіскального апарату Марія 301 МТМ. Фіскальний реєстратор Марія 304Т має ... Читати далі...

Хочу дешевше!
19600.00 Грн. 19020.00 Грн.

 • Наявність: Є в наявності


Марія 304т - фіскальний реєстратор з КЛЕФ

Одностанціонний фіскальний реєстратор 301т з електронної стрічкою, увійшов до реєстру РРО на заміну фіскального апарату Марія 301 МТМ.

Фіскальний реєстратор Марія 304Т має порт обміну даними з керуючим пристроєм (РС), а також порти для підключення живлення 24V, грошового ящика (ГС), Ethernet (LAN) - для передачі ПД, зовнішнього індикатора клієнта (IK).

Термін експлуатації РРО Марія 304Т становить 7 років з дня введення в експлуатацію.

Марія 304Т: Основні характеристики і особливості фіскального реєстратора

 • Швидкість друку до 200 мм / с
 • Автообрезчік
 • Можливість завантаження рулону паперу великого діаметра
 • Легке завантаження паперу
 • Застосування: роздрібна та оптова торгівля, кіоски, магазини, аптеки, сфера послуг, кафе, бари, ресторани, миттєві платежі
 • Кількість товарів: 15516
 • Ширина стрічки: 57,5 ​​мм (60м)
 • Швидкість друку чекової стрічки: до 200 мм / с

ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ:

 
Кількість артикулів 15516
Кількість податкових груп з позитивним підсумком 5
Кількість податкових груп з негативним підсумком 5
Види оплати Готівка, картка, кредит, чек
Принтер SMP6200
Швидкість друку до 200 мм в сек
Касова стрічка термо 57,5 мм (до 60 м)
Інтернет з'єднання і порти підключення LAN. RS-232; USB; Ethernet
Розміри, мм  
Термін служби РРО 7 років
 

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
Captcha
Рекомендовані товари