Information

Перед тим, як телефонувати з питання роботи РРО, ознайомтеся!

Дуже часто Ви зустрічаєтеся з просто не професійним ставленням до своїх договірних обов'язків з боку сервісних центрів? З'явилася проблема з РРО і нікому її вирішити? Касир-оператор постійно помиляється, що збільшує шанси на "попадання" під штрафні санкції? Є два варіанти вирішення цих проблем:

 1. Просто змініть сервісну організацію!
 2. Не шкодуйте грошей на повноцінний, сучасний і своєчасний сервіс!

Ми вже звикли, що в наш сервісний центр за консультаціями звертаються не тільки наші клієнти ... І це почало віднімати у фахівців нашого ЦСО досить таки чимало часу. Тому ми вирішили нагадати вам, як користувачам РРО, основні постулати сервісного обслуговування:

 • ВИ СПЛАЧУЄТЕ ЗА ПОСЛУГИ З СЕРВІСНОГО ОБСЛУГОВУВАННЯ І МАЄТЕ ВИНЯТКОВЕ ПРАВО НА СВОЄЧАСНІ КОНСУЛЬТАЦІЇ ЩОДО ВИКОРИСТАННЯ РРО, ЯК У РАЗІ ВАШИХ ПОМИЛОК, ТАК І ПРИ НЕ СТАНДАРТНИХ СИТУАЦІЯХ;
 • У РАЗІ ВИХОДУ З ЛАДУ ФІСКАЛЬНОЇ ТЕХНІКИ ВИ МАЄТЕ ПРАВО НА МАКСИМАЛЬНО ШВИДКИЙ РЕМОНТ РРО, ТАК ЯК КОЖНА ГОДИНА ПРОСТОЮ ТОРГОВОЇ ТОЧКИ - ЦЕ ВАШІ ГРОШІ!

Але врахувати треба головне - УСІ ЦІ ПИТАННЯ ПОВИНЕН ВИРІШУВАТИ ТОЙ СЕРВІСНИЙ ЦЕНТР, З ЯКИМ У ВАС УКЛАДЕНО ДОГОВІР НА СЕРВІСНЕ ОБСЛУГОВУВАННЯ!

Найпростіший спосіб дізнатися, який сервісний центр обслуговує ваш РРО - подивитися на пломби, якими опломбовано касовий апарат або фіскальний реєстратор. Або дізнатися у бухгалтерії / керівництва, з ким укладено договір.

Ми, зі свого боку, готові і далі консультувати і допомагати Вам, але розраховуємо на те, що ви оціните нашу роботу і укладете договір на сервісне обслуговування з нашим ЦСО "Нікос".

Search

Фіскальний реєстратор МІНІ ФП54 .01 Б/В rev. EG з КЛЕФВиробник: Юнисистем
Модель: МІНІ-ФП54.01 Б/У

Короткий опис


МІНІ ФП54.01 EG, Версія 5401F3, Є кількість. 2021р. введення в експлуатацію!до 28.09.2028р. - 6500,00грн. Фіскальний реєстратор МІНІ ФП54.01  Фіскальний реєстратор МІНІ-ФП54.01 має к... Читати далі...

Хочу дешевше!
6500.00 Грн.

 • Наявність: Є в наявності


МІНІ ФП54.01 EG, Версія 5401F3, Є кількість. 2021р. введення в експлуатацію!

до 28.09.2028р. - 6500,00грн. 

Фіскальний реєстратор МІНІ ФП54.01 

Фіскальний реєстратор МІНІ-ФП54.01 має контрольну стрічку в електронній формі (КСЕФ) і відповідає всім вимогам законодавства України до РРО.Ethernet і вбудований GSM / GPRS-модем (опція) забезпечують передачу даних по дротових і бездротових каналах зв'язку.
МІНІ-ФП54.01 відрізняється невеликими розмірами, надійністю і широкими функціональними можливостями, що дозволяють за допомогою прикладного ПЗ здійснювати:
моніторинг стану фіскального реєстратора і вбудованого GSM / GPRS-модему;
настройку формату чека: його заголовка, наповнення бажаним рекламним текстом та інше;
програмування параметрів оплати;
програмування використовуються підприємством податкових ставок;
установка будь-яких параметрів фіскального реєстратора, які передбачені виробником.
У фіскальному реєстраторі МІНІ-ФП54.01 реалізований розрахунок всіх алгоритмів оподаткування, передбачених законами України. Він може використовуватися в будь-яких сферах торгівлі, в тому числі в ювелірних магазинах і салонах мобільного зв'язку.
МІНІ-ФП54.01 має вбудований дисплей покупця і вбудовану акумуляторну батарею. Це дає можливість комфортно працювати на невеликих торгових точках і при виїзній торгівлі, коли відсутня харчування від електромережі і площа робочого місця продавця обмежена.
Вбудований Bluetooth (опція) дозволяє фіскального принтера при наявності торгового ПО працювати зі смартфоном або планшетом, тому його можна використовувати кур'єрам для розрахунку з клієнтами при купівлі товарів в інтернет-магазині.
Управління та контроль роботи фіскального принтера може здійснюватися за допомогою кнопкової панелі зі світлодіодним індикацією. Сюди виводяться всі помилки, пов'язані з харчуванням, підключенням до інтернету або Bluetooth, завдяки чому користувач може вчасно зреагувати на некоректну роботу фіскального реєстратора.

Сфери застосування фіскального реєстратора МІНІ-ФП54.01:
 • Розничная и оптовая торговля
 • Стационарные и выездные торговые точки
 • Киоски, магазины
 • Аптеки
 • Сфера услуг
 • Кафе, бары, рестораны
 • Мгновенные платежи

 У фіскальному реєстраторі МІНІ ФП54.01 реалізований розрахунок всіх алгоритмів оподаткування, передбачених законами України. Він може використовуватися у всіх сферах торгівлі, в тому числі в ювелірних магазинах і салонах мобільного зв'язку.
МІНІ-ФП54.01 має вбудовану акумуляторну батарею і вбудований дисплей покупця. Це дає можливість комфортно працювати на невеликих торгових точках і при виїзній торгівлі, коли відсутня харчування від електромережі і площа робочого місця продавця обмежена.
Опціонально МІНІ-ФП54.01 може мати вбудований зчитувач магнітних карт або RFID / NFC-зчитувач.

ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ:

 

 
Кількість артикулів 999999
Кількість податкових груп з позитивним підсумком 5
Кількість податкових груп з негативним підсумком 5
Види оплати Готівка, картка, кредит, чек
Принтер citizen
Швидкість друку 80 рядків в сек.
Касова стрічка 57,5 мм (до 21 м намотки)
Інтернет з'єднання і порти підключення GPRS + LAN. RG11 порт
Розміри, мм  
Термін служби РРО 7 років
 
 

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
Captcha
Рекомендовані товари