Information

Перед тим, як телефонувати з питання роботи РРО, ознайомтеся!

Дуже часто Ви зустрічаєтеся з просто не професійним ставленням до своїх договірних обов'язків з боку сервісних центрів? З'явилася проблема з РРО і нікому її вирішити? Касир-оператор постійно помиляється, що збільшує шанси на "попадання" під штрафні санкції? Є два варіанти вирішення цих проблем:

 1. Просто змініть сервісну організацію!
 2. Не шкодуйте грошей на повноцінний, сучасний і своєчасний сервіс!

Ми вже звикли, що в наш сервісний центр за консультаціями звертаються не тільки наші клієнти ... І це почало віднімати у фахівців нашого ЦСО досить таки чимало часу. Тому ми вирішили нагадати вам, як користувачам РРО, основні постулати сервісного обслуговування:

 • ВИ СПЛАЧУЄТЕ ЗА ПОСЛУГИ З СЕРВІСНОГО ОБСЛУГОВУВАННЯ І МАЄТЕ ВИНЯТКОВЕ ПРАВО НА СВОЄЧАСНІ КОНСУЛЬТАЦІЇ ЩОДО ВИКОРИСТАННЯ РРО, ЯК У РАЗІ ВАШИХ ПОМИЛОК, ТАК І ПРИ НЕ СТАНДАРТНИХ СИТУАЦІЯХ;
 • У РАЗІ ВИХОДУ З ЛАДУ ФІСКАЛЬНОЇ ТЕХНІКИ ВИ МАЄТЕ ПРАВО НА МАКСИМАЛЬНО ШВИДКИЙ РЕМОНТ РРО, ТАК ЯК КОЖНА ГОДИНА ПРОСТОЮ ТОРГОВОЇ ТОЧКИ - ЦЕ ВАШІ ГРОШІ!

Але врахувати треба головне - УСІ ЦІ ПИТАННЯ ПОВИНЕН ВИРІШУВАТИ ТОЙ СЕРВІСНИЙ ЦЕНТР, З ЯКИМ У ВАС УКЛАДЕНО ДОГОВІР НА СЕРВІСНЕ ОБСЛУГОВУВАННЯ!

Найпростіший спосіб дізнатися, який сервісний центр обслуговує ваш РРО - подивитися на пломби, якими опломбовано касовий апарат або фіскальний реєстратор. Або дізнатися у бухгалтерії / керівництва, з ким укладено договір.

Ми, зі свого боку, готові і далі консультувати і допомагати Вам, але розраховуємо на те, що ви оціните нашу роботу і укладете договір на сервісне обслуговування з нашим ЦСО "Нікос".

Search

Касовий апарат для АЗС, АГЗС та АГНКС POS Master



Виробник: ТехноТрейд
Модель: POS Master
-2 %
Краща ціна

До кінця Акції залишилося:

Короткий опис


POS Master: Опис, застосування Повнофункціональний касовий апарат для АЗС POS Master це єдина система ведення комерційного і управлінського обліку палива, супутніх товарів і послуг, починаючи від пістолета колонки... Читати далі...

Хочу дешевше!
54200.00 Грн. 52990.00 Грн.

 • Наявність: Є в наявності


POS Master: Опис, застосування

Повнофункціональний касовий апарат для АЗС POS Master це єдина система ведення комерційного і управлінського обліку палива, супутніх товарів і послуг, починаючи від пістолета колонки на АЗС і закінчуючи головним офісом компанії, що представляє собою вертикальне рішення. POS Майстер можна встановлювати на будь-яких, навіть старих АЗС. Економічний ефект від впровадження такої системи не змусить себе чекати, адже повний контроль діяльності об'єкта і точний облік всіх вироблених на ньому операцій оптимізує роботу АЗС - витрати будуть зведені до мінімуму, а дохід - до максимуму.

Основні переваги POS Master:

 • забезпечують реєстрацію продажів нафтопродуктів і супутніх товарів;
 • керують паливороздавальними і газороздавальними колонками всіх марок і типів, інтерфейсні плати сполучення розташовуються усередині корпусів касових апаратів;
 • керують одночасно від 1 до 16 робочими місцями заправки автомобілів;
 • мають вбудований модем передачі фіскальних звітів і фіскальних чеків на сервер податкової служби, а також формують контрольну стрічку в електронному форматі, дозволяючи роздрукувати на касовому апараті копію будь-якого фіскального звіту або фіскального чека;
 • мають 4-ти рядковий індикатор оператора і зручну клавіатуру;
 • Є можливість підключення додаткових опцій:
 • функція роботи з картковою системою (карти літрові, дисконтні та ін.);
 • функція передачі інформації про продажі на сервер продавця;
 • підключення касового апарату до мережі Інтернет здійснюється за допомогою проводового (Ethernet) або бездротового підключення (Wi-Fi);

 

Сфери застосування касового апарату POS Master:

АЗС, АГЗС та АГНКС

Касовий апарат для АЗС "АЗС POS Master" відповідає "Технічним вимогам до спеціалізованих ЕККА для роздрібної торгівлі нафтопродуктами" і внесений до Державного реєстру України.

ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ:

Кількість артикулів 10000
Кількість податкових груп з позитивним підсумком 5
Кількість податкових груп з негативним підсумком 5
Види оплати Готівка, картка, кредит, чек, відомість, талони
Принтер citizen
Швидкість друку 8 мм в сек
Касова стрічка 57,5 мм (до 60 м намотування)
Інтернет з'єднання і підключаємі порти LAN. СОМ
Габарити, мм  
Термін служби РРО 7 років
 
 
 
 
 

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
Captcha
Рекомендовані товари