Information

Перед тим, як телефонувати з питання роботи РРО, ознайомтеся!

Дуже часто Ви зустрічаєтеся з просто не професійним ставленням до своїх договірних обов'язків з боку сервісних центрів? З'явилася проблема з РРО і нікому її вирішити? Касир-оператор постійно помиляється, що збільшує шанси на "попадання" під штрафні санкції? Є два варіанти вирішення цих проблем:

  1. Просто змініть сервісну організацію!
  2. Не шкодуйте грошей на повноцінний, сучасний і своєчасний сервіс!

Ми вже звикли, що в наш сервісний центр за консультаціями звертаються не тільки наші клієнти ... І це почало віднімати у фахівців нашого ЦСО досить таки чимало часу. Тому ми вирішили нагадати вам, як користувачам РРО, основні постулати сервісного обслуговування:

  • ВИ СПЛАЧУЄТЕ ЗА ПОСЛУГИ З СЕРВІСНОГО ОБСЛУГОВУВАННЯ І МАЄТЕ ВИНЯТКОВЕ ПРАВО НА СВОЄЧАСНІ КОНСУЛЬТАЦІЇ ЩОДО ВИКОРИСТАННЯ РРО, ЯК У РАЗІ ВАШИХ ПОМИЛОК, ТАК І ПРИ НЕ СТАНДАРТНИХ СИТУАЦІЯХ;
  • У РАЗІ ВИХОДУ З ЛАДУ ФІСКАЛЬНОЇ ТЕХНІКИ ВИ МАЄТЕ ПРАВО НА МАКСИМАЛЬНО ШВИДКИЙ РЕМОНТ РРО, ТАК ЯК КОЖНА ГОДИНА ПРОСТОЮ ТОРГОВОЇ ТОЧКИ - ЦЕ ВАШІ ГРОШІ!

Але врахувати треба головне - УСІ ЦІ ПИТАННЯ ПОВИНЕН ВИРІШУВАТИ ТОЙ СЕРВІСНИЙ ЦЕНТР, З ЯКИМ У ВАС УКЛАДЕНО ДОГОВІР НА СЕРВІСНЕ ОБСЛУГОВУВАННЯ!

Найпростіший спосіб дізнатися, який сервісний центр обслуговує ваш РРО - подивитися на пломби, якими опломбовано касовий апарат або фіскальний реєстратор. Або дізнатися у бухгалтерії / керівництва, з ким укладено договір.

Ми, зі свого боку, готові і далі консультувати і допомагати Вам, але розраховуємо на те, що ви оціните нашу роботу і укладете договір на сервісне обслуговування з нашим ЦСО "Нікос".

Search

MINI-T 400МЕ - касовий апарат з GPRSВиробник: Юнисистем
Модель: MINI-T400
-13 %
Краща ціна

До кінця Акції залишилося:

Короткий опис


MINI-T 400МЕ: Опис, застосування MINI-T 400МЕ (MINI-T400) - портативний касовий апарат з можливостями передачі даних по бездротових каналах зв'язку (GPRS) .Кассовий апарат MINI-T400МЕ має чіткий графічний екран, над... Читати далі...

Хочу дешевше!
8964.00 Грн. 7800.00 Грн.

  • Наявність: Є в наявності


MINI-T 400МЕ: Опис, застосування

MINI-T 400МЕ (MINI-T400) - портативний касовий апарат з можливостями передачі даних по бездротових каналах зв'язку (GPRS) .Кассовий апарат MINI-T400МЕ має чіткий графічний екран, надійний механізм друку (SEIKO, Японія), клавіатуру з підвищеною зносостійкістю і акумуляторну батарею, що забезпечує тривалу роботу без підключення до електромережі.

Система команд касового апарату MINI-T 400МЕ максимально наближена до тієї, яка реалізована в MINI-500.02ME. Для MINI-T 400МЕ розроблена прикладна програма, яка дозволяє через ПК виконувати настройки і програмування касового апарату (додавати базу товарів, змінювати базові настройки і ін.)

Головна особливість касового апарату MINI-T 400МЕ - вбудований GSM / GPRS-модем, що відкриває перед користувачами нові можливості:

  • дистанційно керувати і контролювати роботу касового апарату;
  • приймати безготівкову оплату товарів і послуг пластиковими картами Visa і MasterCard (потрібне підключення зчитувача магнітних карт);
  • приймати миттєві платежі (поповнення рахунків мобільних операторів, оплата послуг провайдерів інтернет, кабельного телебачення та інше);
  • використовувати систему знижок за допомогою програми лояльності.

Віддалене управління та контроль

Касовий апарат MINI-T 400МЕ оснащений вбудованим GSM / GPRS-модемом.

Підключивши касовий апарат MINI-T 400МЕ до системи віддаленого управління і контролю, можна віддалено стежити за станом справ на торгових точках і контролювати їх роботу. Веб-інтерфейс системи простий і зрозумілий, з ним легко і зручно працювати.

Вбудований GSM / GPRS-модем дозволяє встановити зв'язок з обліковою системою підприємства, передавати і приймати дані. У фоновому режимі, без участі касира, відбувається оновлення цін на товари і пересилання звітів.

На комп'ютер керуючого надходить інформація від касових апаратів: зміст кожного чека, підсумкові дані за зміну і інша інформація.

Система віддаленого управління і контролю одночасно може обслуговувати десятки і сотні касових апаратів. Вона надійно захищена від втрати інформації і несанкціонованого доступу.

У касовому апараті є можливість використання системи лояльності для клієнтів. Дана система дозволяє здійснювати знижки за допомогою карт клієнтів зі штрих-кодами.

Сфери застосування касового апарату MINI-T 400МЕ:

Касовий апарат MINI-T 400МЕ може використовуватися в якості універсального касового апарату або спеціалізованого - для поштових відділень, автовокзалів, підприємств з оподаткуванням за двома податковими ставками.

Поштові відділення. На поштових відділеннях зв'язку касовий апарат MINI-T 400МЕ може виконувати широкий спектр операцій: реєструвати поштові відправлення, електронні повідомлення і телеграми; обслуговувати операції прийому грошових переказів, виплати пенсій, оформлення підписок.

Автовокзали та автостанції. Володіючи функцією друку квитків, багажних квитанцій та інших проїзних документів, касовий апарат MINI-T 400МЕ з успіхом може використовуватися на автовокзалах.

Підприємства з подвійним оподаткуванням.

Реалізований в MINI-T 400МЕ алгоритм розрахунку другого податку дозволяє використовувати цей касовий апарат як для розрахунку місцевих (наприклад, туристичного збору), так і загальнодержавних податків (таких як збір на обов'язкове пенсійне страхування). Таким чином, касовий апарат MINI-T 400МЕ може використовуватися в сферах, для яких передбачено подвійне оподаткування (продаж ювелірних виробів, прийом платежів за послуги стільникового мобільного зв'язку, послуги ломбардів і т.п.).

Портативний касовий апарат MINI-T 400МЕ внесений до Державного реєстру РРО та сертифікований відповідно до вимог до радіоустаткування.

ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ

 
Кількість артикулів 8192
Кількість податкових груп з позитивним підсумком 6
Кількість податкових груп з негативним підсумком 6
Види оплати Готівка, картка, кредит, чек
Принтер citizen
Швидкість друку 8 рядків в сек
Касова стрічка 57,5 мм (до 40 м намотування)
Інтернет з'єднання і підключаємі порти GPRS. 2хRJ-45 1 - USB
Габарити, мм 95 х 225 х 75
Термін служби РРО 7 років

Програма для налаштування РРО від Юнісистем UNI-PROGress

Якщо у Вас касовий апарат або фіскальний реєстратор виробництва Юнісистем (MINI T400ME, MINI T51.01, MINI T61.01, MINI FP54.01, MINI FP81.01, MINI FP82.01) - представляємо програму для кодування РРО UNI-PROGress. Після скачування архіву з програмою "Юніпрогресс" встановлюємо її на комп'ютер. Тут нічого нового - процес інсталяції самий звичайний. Після закінчення встановлення запускається сама програма UNI-PROGress.

Як працювати з програмою UNI-PROGress


У лівій частині вікна вибір і Налаштування підключення касового апарату: Вибір моделі РРО, Інтерфейс з'єднання, параметри з'єднання - № сом-порту, швидкість. Встановили параметри - натискаємо кнопку "Підключити". Після підключення РРО натискаємо на "Отримати" - в правій частині з'явиться інформація про РРО. 

Переходимо на вкладку "Дані про товари", натискаємо "Отримати". Задаємо діапазон кодів товарів, з якими ми будемо працювати і отримуємо таблицю з кодами: №кода, назва, ціна, відділ і тд. 

Після внесення змін до таблиці потрібно відправити Ваші коди назад в РРО. Для цього натискаємо на кнопку "Відправити". Зачекаємо і вуаля - оновлені позиції наших товарів уже запрограмовані в касовому апараті.Завантажити UNI-Progress - ПО для роботи з кодами товарів РРО MINI T400Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
Captcha
Рекомендовані товари