Information

Перед тим, як телефонувати з питання роботи РРО, ознайомтеся!

Дуже часто Ви зустрічаєтеся з просто не професійним ставленням до своїх договірних обов'язків з боку сервісних центрів? З'явилася проблема з РРО і нікому її вирішити? Касир-оператор постійно помиляється, що збільшує шанси на "попадання" під штрафні санкції? Є два варіанти вирішення цих проблем:

 1. Просто змініть сервісну організацію!
 2. Не шкодуйте грошей на повноцінний, сучасний і своєчасний сервіс!

Ми вже звикли, що в наш сервісний центр за консультаціями звертаються не тільки наші клієнти ... І це почало віднімати у фахівців нашого ЦСО досить таки чимало часу. Тому ми вирішили нагадати вам, як користувачам РРО, основні постулати сервісного обслуговування:

 • ВИ СПЛАЧУЄТЕ ЗА ПОСЛУГИ З СЕРВІСНОГО ОБСЛУГОВУВАННЯ І МАЄТЕ ВИНЯТКОВЕ ПРАВО НА СВОЄЧАСНІ КОНСУЛЬТАЦІЇ ЩОДО ВИКОРИСТАННЯ РРО, ЯК У РАЗІ ВАШИХ ПОМИЛОК, ТАК І ПРИ НЕ СТАНДАРТНИХ СИТУАЦІЯХ;
 • У РАЗІ ВИХОДУ З ЛАДУ ФІСКАЛЬНОЇ ТЕХНІКИ ВИ МАЄТЕ ПРАВО НА МАКСИМАЛЬНО ШВИДКИЙ РЕМОНТ РРО, ТАК ЯК КОЖНА ГОДИНА ПРОСТОЮ ТОРГОВОЇ ТОЧКИ - ЦЕ ВАШІ ГРОШІ!

Але врахувати треба головне - УСІ ЦІ ПИТАННЯ ПОВИНЕН ВИРІШУВАТИ ТОЙ СЕРВІСНИЙ ЦЕНТР, З ЯКИМ У ВАС УКЛАДЕНО ДОГОВІР НА СЕРВІСНЕ ОБСЛУГОВУВАННЯ!

Найпростіший спосіб дізнатися, який сервісний центр обслуговує ваш РРО - подивитися на пломби, якими опломбовано касовий апарат або фіскальний реєстратор. Або дізнатися у бухгалтерії / керівництва, з ким укладено договір.

Ми, зі свого боку, готові і далі консультувати і допомагати Вам, але розраховуємо на те, що ви оціните нашу роботу і укладете договір на сервісне обслуговування з нашим ЦСО "Нікос".

Search

Склад під ключМодель: Склад

Короткий опис


Автоматизувати склад під ключ Практично жодне підприємство не може обходитися без складу. Від того як працює склад залежить і загальна ефективність компанії. Розглядаючи поняття складу в першу чергу слід виділити ... Читати далі...

Хочу дешевше!
10000.00 Грн.

 • Наявність: Є в наявності


Автоматизувати склад під ключ

Практично жодне підприємство не може обходитися без складу. Від того як працює склад залежить і загальна ефективність компанії. Розглядаючи поняття складу в першу чергу слід виділити його основну функцію зберігання. При цьому функціональність сучасних складів набагато ширше. Без правильно налагодженої системи організації робіт і контролю їх виконання робота складу тягне за собою необгрунтоване зберігання прострочених або застарілих товарів, пересортицю товарів, витрати на надмірний вміст персоналу або на пробіг недовантажених транспорту, втрати клієнтів через несвоєчасне або неякісного обслуговування, залежність від конкретних осіб при роботі з великими обсягами. Все це в підсумку виливається в фінансові витрати підприємства.

Автоматизація складу - ефективна оптимізація витрат компанії

Що дає автоматизація складу?

 

Перш за все це впровадження сучасних інформаційних технологій, здатних забезпечити ефективне виконання складських операцій.

 

Всі складські операції складу умовно можна розбити на:

 

 • вантажно-розвантажувальні роботи під час вступу та відпуску товару;
 • приймання товару, що надійшов з перевіркою відповідності з кількістю і якістю;
 • упаковка, маркування товару;
 • розміщення товару;
 • підбір та комплектація товарів;
 • переміщення товару по складу.

 

 В процесі роботи складу виникають проблеми, пов'язані з тими чи іншими труднощами, автоматизація складу дозволяє позбавити компанію від більшої частки таких труднощів.

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
Captcha
Рекомендовані товари