Information

Перед тим, як телефонувати з питання роботи РРО, ознайомтеся!

Дуже часто Ви зустрічаєтеся з просто не професійним ставленням до своїх договірних обов'язків з боку сервісних центрів? З'явилася проблема з РРО і нікому її вирішити? Касир-оператор постійно помиляється, що збільшує шанси на "попадання" під штрафні санкції? Є два варіанти вирішення цих проблем:

 1. Просто змініть сервісну організацію!
 2. Не шкодуйте грошей на повноцінний, сучасний і своєчасний сервіс!

Ми вже звикли, що в наш сервісний центр за консультаціями звертаються не тільки наші клієнти ... І це почало віднімати у фахівців нашого ЦСО досить таки чимало часу. Тому ми вирішили нагадати вам, як користувачам РРО, основні постулати сервісного обслуговування:

 • ВИ СПЛАЧУЄТЕ ЗА ПОСЛУГИ З СЕРВІСНОГО ОБСЛУГОВУВАННЯ І МАЄТЕ ВИНЯТКОВЕ ПРАВО НА СВОЄЧАСНІ КОНСУЛЬТАЦІЇ ЩОДО ВИКОРИСТАННЯ РРО, ЯК У РАЗІ ВАШИХ ПОМИЛОК, ТАК І ПРИ НЕ СТАНДАРТНИХ СИТУАЦІЯХ;
 • У РАЗІ ВИХОДУ З ЛАДУ ФІСКАЛЬНОЇ ТЕХНІКИ ВИ МАЄТЕ ПРАВО НА МАКСИМАЛЬНО ШВИДКИЙ РЕМОНТ РРО, ТАК ЯК КОЖНА ГОДИНА ПРОСТОЮ ТОРГОВОЇ ТОЧКИ - ЦЕ ВАШІ ГРОШІ!

Але врахувати треба головне - УСІ ЦІ ПИТАННЯ ПОВИНЕН ВИРІШУВАТИ ТОЙ СЕРВІСНИЙ ЦЕНТР, З ЯКИМ У ВАС УКЛАДЕНО ДОГОВІР НА СЕРВІСНЕ ОБСЛУГОВУВАННЯ!

Найпростіший спосіб дізнатися, який сервісний центр обслуговує ваш РРО - подивитися на пломби, якими опломбовано касовий апарат або фіскальний реєстратор. Або дізнатися у бухгалтерії / керівництва, з ким укладено договір.

Ми, зі свого боку, готові і далі консультувати і допомагати Вам, але розраховуємо на те, що ви оціните нашу роботу і укладете договір на сервісне обслуговування з нашим ЦСО "Нікос".

Search

Касовий апарат Вамп МікроВиробник: Вамп Техно
Модель: Вамп Микро

Короткий опис


Вамп Мікро: Опис, застосування Касовий апарат ВАМП МІКРО призначений для автоматизації обліку і контролю касових операцій в сфері торгівлі і надання послуг, незамінний при виїзній торгівлі. ВАМП МІКРО має GPRS моде... Читати далі...

Хочу дешевше!
6780.00 Грн.

 • Наявність: На замовлення


Вамп Мікро: Опис, застосування

Касовий апарат ВАМП МІКРО призначений для автоматизації обліку і контролю касових операцій в сфері торгівлі і надання послуг, незамінний при виїзній торгівлі.

ВАМП МІКРО має GPRS модем для відправки даних в податкову, а також формує контрольну стрічку в електронній формі. Касовий апарат ВАМП МІКРО розроблений спеціально для малого бізнесу і відповідає всім вимогам законодавства.

Основні переваги Вамп Мікро:

 • Вбудований GSM-модем;
 • Дистанційне керування (WEB-доступ);
 • Кількість програмованих товарів: 15000;
 • Швидкість друку: 75 мм/сек;
 • Ширина чекової стрічки: 57 мм;
 • Рідкокристалічний індикатор з підсвічуванням;
 • Вологозахисна клавіатура;
 • Вбудований Li-Pol акумулятор (1900 mAh, 7.4V).

Сфери застосування касового апарату Вамп Мікро:

Магазини невеликого масштабу · Ювелірні магазини, ломбарди · Точки видачі інтернет-магазинів · Сфера послуг (від сервісних центрів до салонів краси) · Індустрія розваг · Медзаклади, аптеки · Кафе, бари · Кіоски з продажу хліба, м'яса, тютюнових виробів та інших товарів · підприємства споживчої кооперації.

Портативний касовий апарат Вамп Мікро внесений до Державного реєстру РРО та сертифікований відповідно до вимог до радіоустаткування.

ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ:

 
Кількість артикулів 15000
Кількість податкових груп з позитивним підсумком 5
Кількість податкових груп з від'ємним підсумком 5
Види сплат Готівка, картка, кредит, чек
Принтер citizen
Швидкість друку 8 мм в сек
Касова стрічка 57,5 мм (до 21 м намотки)
Інтернет з`єднання і порти GPRS + LAN. RG11 порт
Габарити, мм  
Термін служби РРО 7 років

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
Captcha
Рекомендовані товари