Information

Перед тим, як телефонувати з питання роботи РРО, ознайомтеся!

Дуже часто Ви зустрічаєтеся з просто не професійним ставленням до своїх договірних обов'язків з боку сервісних центрів? З'явилася проблема з РРО і нікому її вирішити? Касир-оператор постійно помиляється, що збільшує шанси на "попадання" під штрафні санкції? Є два варіанти вирішення цих проблем:

  1. Просто змініть сервісну організацію!
  2. Не шкодуйте грошей на повноцінний, сучасний і своєчасний сервіс!

Ми вже звикли, що в наш сервісний центр за консультаціями звертаються не тільки наші клієнти ... І це почало віднімати у фахівців нашого ЦСО досить таки чимало часу. Тому ми вирішили нагадати вам, як користувачам РРО, основні постулати сервісного обслуговування:

  • ВИ СПЛАЧУЄТЕ ЗА ПОСЛУГИ З СЕРВІСНОГО ОБСЛУГОВУВАННЯ І МАЄТЕ ВИНЯТКОВЕ ПРАВО НА СВОЄЧАСНІ КОНСУЛЬТАЦІЇ ЩОДО ВИКОРИСТАННЯ РРО, ЯК У РАЗІ ВАШИХ ПОМИЛОК, ТАК І ПРИ НЕ СТАНДАРТНИХ СИТУАЦІЯХ;
  • У РАЗІ ВИХОДУ З ЛАДУ ФІСКАЛЬНОЇ ТЕХНІКИ ВИ МАЄТЕ ПРАВО НА МАКСИМАЛЬНО ШВИДКИЙ РЕМОНТ РРО, ТАК ЯК КОЖНА ГОДИНА ПРОСТОЮ ТОРГОВОЇ ТОЧКИ - ЦЕ ВАШІ ГРОШІ!

Але врахувати треба головне - УСІ ЦІ ПИТАННЯ ПОВИНЕН ВИРІШУВАТИ ТОЙ СЕРВІСНИЙ ЦЕНТР, З ЯКИМ У ВАС УКЛАДЕНО ДОГОВІР НА СЕРВІСНЕ ОБСЛУГОВУВАННЯ!

Найпростіший спосіб дізнатися, який сервісний центр обслуговує ваш РРО - подивитися на пломби, якими опломбовано касовий апарат або фіскальний реєстратор. Або дізнатися у бухгалтерії / керівництва, з ким укладено договір.

Ми, зі свого боку, готові і далі консультувати і допомагати Вам, але розраховуємо на те, що ви оціните нашу роботу і укладете договір на сервісне обслуговування з нашим ЦСО "Нікос".

Search

Касові Апарати

-7 %
Краща ціна
Як показує практика: Екселліо DP 25 в основному купують медичні центри, стоматологічні клініки ... Т..
1

8550.00 Грн. 7980.00 Грн.

-2 %
Краща ціна
 Екселліо DP 15: Опис, застосування РРО Екселліо DP 15 з оновленою операційною сис..
0

7350.00 Грн. 7200.00 Грн.

-13 %
Краща ціна
MINI-T 400МЕ: Опис, застосування MINI-T 400МЕ (MINI-T400) - портативний касовий апарат з можливос..
0

8964.00 Грн. 7800.00 Грн.

-2 %
Краща ціна
Екселліо DP 45: Опис, застосування  Екселліо DP 45 - професійний касовий апарат для без..
0

11420.00 Грн. 11150.00 Грн.

Вамп Мікро: Опис, застосування Касовий апарат ВАМП МІКРО призначений для автоматизації обліку і к..
0

6780.00 Грн.

Показано з 1 по 5 із 5 (1 сторінок)

Касовий апарат для ФОП чи ТОВ

Касовий апарат використовується при розрахунках за продані товари та виконані послуги. Основне завдання касового апарату - фіксувати на папері (касовому чеку) угоду купівлі-продажу. Касові апарати бувають фіскальні (застосовуються в країнах де діє фіскальне законодавство) і не фіскальні. Фіскальні касові апарати відрізняються від НЕ фіскальних наявністю фіскальної пам'яті - носія інформації, дані з якого не можна видалити, а також іншими особливостями конструкції, описаними місцевим фіскальним законодавством. У фіскальній пам'яті накопичуються дані про операції, скоєних за допомогою даного касового апарату. В першу чергу - для розрахунків з відвідувачами, а в другу - для дотримання законодавчих вимог.

Купити касовий апарат в Києві, Львові, Харкові, Дніпрі, Одесі та інших містах України найзручніше через інтернет, так як можна оформити замовлення в будь-який зручний для вас час. Так ви заощадите час, сили і гроші. На сторінках нашого сайту ви можете вибрати касовий апарат Датекс, Екселліо, Юнисистем і інших популярних виробників касових апаратів. У нас на складі є моделі різних габаритів, зовнішнього вигляду і технічного оснащення. У нашому асортименті фіскальні принтери переносні і стаціонарні касові апарати.

Так мобільний (портативний) касовий апарат можна придбати, наприклад, для здійснення виїзної торговельної діяльності, а ось стаціонарні касові апарати більш доцільні для великих магазинів і установ. Устаткування, яке має низьку вартість, може мати і «низькі» якості в порівнянні з більш дорогими. Наш інтернет магазин пропонує якісні моделі, які ми доставимо в будь-яке місто України.


Касовий апарат купити і зареєструвати? Це до нас!

На нашому сайті надана докладна інформація про кожен товар. Ви можете ознайомитися, вибрати і купити касовий апарат для вашого бізнесу за оптимальною ціною. Чи не можете визначитися? Телефонуйте - ми допоможемо. Менеджери компанії проконсультують вас з будь-якого питання, пов'язаного з товаром і роботою нашого магазину. Ми підкажемо, який касовий апарат найбільш підходить всім вашим вимогам.


Скільки коштує касовий апарат? У продажу діапазон цін від 4600 до 9200 гривень, вони формуються в залежності від функціональності тієї чи іншої моделі. Загляньте в наші каталоги і переконайтеся особисто. А заодно зверніть увагу на інше обладнання для торгівлі. Наприклад, на принтери для чеків. З його допомогою цього ви зможете виконувати операції з розрахунку покупців. Продаж електронного торгового обладнання завжди актуальна, тому ми стежимо, щоб обладнання завжди було в наявності у нас на складі.


Щоб купити касовий апарат не втрачаючи часу - оформляйте замовлення через кнопку "Швидке замовлення" або скористайтеся формою зворотного дзвінка. Ви можете бути впевнені, що для нашого сервісного центру важливий кожен клієнт. Якщо ви хочете згодом отримувати на Email цікаві пропозиції про акції, розпродажі та подарунки від ЦСО Нікос - вибирайте потрібну модель, тисніть на кнопку «Замовити», зареєструйтесь на сайті і підтвердіть замовлення. Незабаром вам передзвонить наш менеджер, уточнить деталі доставки та вкаже дату відправки.


Вдалих вам покупок! З повагою, ЦСО Нікос.