Як вибрати і купити касовий апарат (РРО)
Сьогодні хотілося б поговорити про те, як підібрати касовий апарат (РРО), та так, щоб експлуатація та можливості його повністю задовольняли Ваш бізнес.
Реєстр РРО - як розібратися
Почнемо з головного - що б Вам хотілося отримати в кінцевому підсумку. Адже не секрет, що існує достатня кількість РРО, що відрізняються один від одного своїми характеристиками. З моделями, дозволеними до експлуатації ми можемо ознайомитися на сайті УКРІНФОРМ (державна фіскальна служба), клікнувши на це посилання. Як розібратися в державному реєстрі РРО? В принципі там немає нічого складного. Реєстр розбитий на 2 частини: "Реєстратори розрахункових операцій, дозволені до первинної реєстрації" - це ті, які можна реєструвати як новими, так і б / в; і "Реєстратори розрахункових операцій, первинна реєстрація яких заборонена" - це ті касові апарати, які допускаються ЛИШЕ до вторинної реєстрації, тобто тільки б / в і з довідкою про скасування реєстрації. Детальніше про процедуру реєстрації РРО в 2019 році.
Вибір РРО (Касового апарата)
Отже Вам потрібен касовий апарат ... В першу чергу визначаємося з функціональною частиною питання - потрібен автономний касовий апарат (Найкраще - Екселіо DP-25) або фіскальний реєстратор (Топ продажів - Datecs FP 3530T)?Автономний касовий апарат - РРО, функціонал якого має на увазі повну автономність при створенні розрахункового документа, тобто касир-оператор програмує касовий апарат (заносить всі товари, призначені для продажу) і згодом за допомогою клавіатури самого РРО пробиває чек, згідно запрограмованої інформації ...
Фіскальний реєстратор - це по суті принтер з блоком фіскальної пам'яті, для роботи з яким необхідно додаткове програмне забезпечення (ПО). Чек в цьому випадку формується за допомогою ПО і роздруковується на фіскальному принтері.
З вищеописаного отримуємо пріоритети: для невеликих за розміром і кількістю товарів, що продаються, магазинів більш доцільно придбати автономний касовий апарат. А в разі великої бази товарів, різних форм оплати, ресторанної калькуляції, при електронному веденні залишків товару на складі і тд., я б порадив купити фіскальний реєстратор.
І якщо з реєстраторами все ясно - різниця їх функціоналу незначна, то з касовими апаратами не все так просто. Існує 2 види РРО - портативні і стаціонарні. Портативні РРО добре підійдуть для ринкової і виїзної торгівлі, а також в місцях з перебоями подачі електроенергії. Вся справа в тому, що портативні касові апарати мають малі габарити і комплектуються потужним акумулятором, що дає можливість торгувати навіть при відсутності електроенергії. Стаціонарні касові апарати набагато більші за габаритами і не всі забезпечені вбудованим акумулятором. Але, як правило, вони мають більш широкий функціонал і можливість підключення периферійних пристроїв, таких як: ваги, сканер штрих-коду, термінал збору даних і тд.
Ось коротко основна інформація про касові апарати і фіскальні реєстратори, дозволені до реєстрації в Україні. Більш детальна інформація про пропоновані РРО знаходиться по посиланнях "касові апарати" і "фіскальні реєстратори". Так само не зайвим буде ознайомитися з цінами на "касову стрічку".
Ми готові допомогти!
Центр Сервісного Обслуговування "Нікос" - сучасна, динамічно зростаюча компанія, яка допомагає вам і вашому бізнесу. Ми цінуємо час, тому готові взяти на себе всі нюанси в обслуговуванні РРО, від простих консультацій по телефону до транспортування касового апарату в майстерню і назад. Гарантію кваліфікованих послуг забезпечує наш досвід - в сфері фіскальної техніки ми з 1996 року!
Не забувайте, будь ласка, що будь-які консультації, юридичні питання та питання ремонту РРО надаються ТІЛЬКИ ПІДПРИЄМСТВАМ, У ЯКИХ ДІЄ ДОГОВІР НА СЕРВІСНЕ ОБСЛУГОВУВАННЯ!
Кращі ціни!
Продаж по опту
Сервіс 24/7!
365 днів на рік
Є в наявності!
Свій склад товарів