Information

Перед тим, як телефонувати з питання роботи РРО, ознайомтеся!

Дуже часто Ви зустрічаєтеся з просто не професійним ставленням до своїх договірних обов'язків з боку сервісних центрів? З'явилася проблема з РРО і нікому її вирішити? Касир-оператор постійно помиляється, що збільшує шанси на "попадання" під штрафні санкції? Є два варіанти вирішення цих проблем:

  1. Просто змініть сервісну організацію!
  2. Не шкодуйте грошей на повноцінний, сучасний і своєчасний сервіс!

Ми вже звикли, що в наш сервісний центр за консультаціями звертаються не тільки наші клієнти ... І це почало віднімати у фахівців нашого ЦСО досить таки чимало часу. Тому ми вирішили нагадати вам, як користувачам РРО, основні постулати сервісного обслуговування:

  • ВИ СПЛАЧУЄТЕ ЗА ПОСЛУГИ З СЕРВІСНОГО ОБСЛУГОВУВАННЯ І МАЄТЕ ВИНЯТКОВЕ ПРАВО НА СВОЄЧАСНІ КОНСУЛЬТАЦІЇ ЩОДО ВИКОРИСТАННЯ РРО, ЯК У РАЗІ ВАШИХ ПОМИЛОК, ТАК І ПРИ НЕ СТАНДАРТНИХ СИТУАЦІЯХ;
  • У РАЗІ ВИХОДУ З ЛАДУ ФІСКАЛЬНОЇ ТЕХНІКИ ВИ МАЄТЕ ПРАВО НА МАКСИМАЛЬНО ШВИДКИЙ РЕМОНТ РРО, ТАК ЯК КОЖНА ГОДИНА ПРОСТОЮ ТОРГОВОЇ ТОЧКИ - ЦЕ ВАШІ ГРОШІ!

Але врахувати треба головне - УСІ ЦІ ПИТАННЯ ПОВИНЕН ВИРІШУВАТИ ТОЙ СЕРВІСНИЙ ЦЕНТР, З ЯКИМ У ВАС УКЛАДЕНО ДОГОВІР НА СЕРВІСНЕ ОБСЛУГОВУВАННЯ!

Найпростіший спосіб дізнатися, який сервісний центр обслуговує ваш РРО - подивитися на пломби, якими опломбовано касовий апарат або фіскальний реєстратор. Або дізнатися у бухгалтерії / керівництва, з ким укладено договір.

Ми, зі свого боку, готові і далі консультувати і допомагати Вам, але розраховуємо на те, що ви оціните нашу роботу і укладете договір на сервісне обслуговування з нашим ЦСО "Нікос".

Search

Як вибрати і купити касовий апарат (РРО)

Сьогодні хотілося б поговорити про те, як підібрати касовий апарат (РРО), та так, щоб експлуатація та можливості його повністю задовольняли Ваш бізнес.

Реєстр РРО - як розібратися

Вибрати касовий апарат Почнемо з головного - що б Вам хотілося отримати в кінцевому підсумку. Адже не секрет, що існує достатня кількість РРО, що відрізняються один від одного своїми характеристиками. З моделями, дозволеними до експлуатації ми можемо ознайомитися на сайті УКРІНФОРМ (державна фіскальна служба), клікнувши на це посилання. Як розібратися в державному реєстрі РРО? В принципі там немає нічого складного. Реєстр розбитий на 2 частини: "Реєстратори розрахункових операцій, дозволені до первинної реєстрації" - це ті, які можна реєструвати як новими, так і б / в; і "Реєстратори розрахункових операцій, первинна реєстрація яких заборонена" - це ті касові апарати, які допускаються ЛИШЕ до вторинної реєстрації, тобто тільки б / в і з довідкою про скасування реєстрації. Детальніше про процедуру реєстрації РРО в 2019 році.

Вибір РРО (Касового апарата)

  Отже Вам потрібен касовий апарат ... В першу чергу визначаємося з функціональною частиною питання - потрібен автономний касовий апарат (Найкраще - Екселіо DP-25) або фіскальний реєстратор (Топ продажів - Datecs FP 3530T)?
Автономний касовий апарат - РРО, функціонал якого має на увазі повну автономність при створенні розрахункового документа, тобто касир-оператор програмує касовий апарат (заносить всі товари, призначені для продажу) і згодом за допомогою клавіатури самого РРО пробиває чек, згідно запрограмованої інформації ...
Фіскальний реєстратор - це по суті принтер з блоком фіскальної пам'яті, для роботи з яким необхідно додаткове програмне забезпечення (ПО). Чек в цьому випадку формується за допомогою ПО і роздруковується на фіскальному принтері.

 З вищеописаного отримуємо пріоритети: для невеликих за розміром і кількістю товарів, що продаються, магазинів більш доцільно придбати автономний касовий апарат. А в разі великої бази товарів, різних форм оплати, ресторанної калькуляції, при електронному веденні залишків товару на складі і тд., я б порадив купити фіскальний реєстратор.

  І якщо з реєстраторами все ясно - різниця їх функціоналу незначна, то з касовими апаратами не все так просто. Існує 2 види РРО - портативні і стаціонарні. Портативні РРО добре підійдуть для ринкової і виїзної торгівлі, а також в місцях з перебоями подачі електроенергії. Вся справа в тому, що портативні касові апарати мають малі габарити і комплектуються потужним акумулятором, що дає можливість торгувати навіть при відсутності електроенергії. Стаціонарні касові апарати набагато більші за габаритами і не всі забезпечені вбудованим акумулятором. Але, як правило, вони мають більш широкий функціонал і можливість підключення периферійних пристроїв, таких як: ваги, сканер штрих-коду, термінал збору даних і тд.

Ось коротко основна інформація про касові апарати і фіскальні реєстратори, дозволені до реєстрації в Україні. Більш детальна інформація про пропоновані РРО знаходиться по посиланнях "касові апарати" і "фіскальні реєстратори". Так само не зайвим буде ознайомитися з цінами на "касову стрічку".

Ми готові допомогти!

Центр Сервісного Обслуговування "Нікос" - сучасна, динамічно зростаюча компанія, яка допомагає вам і вашому бізнесу. Ми цінуємо час, тому готові взяти на себе всі нюанси в обслуговуванні РРО, від простих консультацій по телефону до транспортування касового апарату в майстерню і назад. Гарантію кваліфікованих послуг забезпечує наш досвід - в сфері фіскальної техніки ми з 1996 року!

Не забувайте, будь ласка, що будь-які консультації, юридичні питання та питання ремонту РРО надаються ТІЛЬКИ ПІДПРИЄМСТВАМ, У ЯКИХ ДІЄ ДОГОВІР НА СЕРВІСНЕ ОБСЛУГОВУВАННЯ!