Information

Перед тим, як телефонувати з питання роботи РРО, ознайомтеся!

Дуже часто Ви зустрічаєтеся з просто не професійним ставленням до своїх договірних обов'язків з боку сервісних центрів? З'явилася проблема з РРО і нікому її вирішити? Касир-оператор постійно помиляється, що збільшує шанси на "попадання" під штрафні санкції? Є два варіанти вирішення цих проблем:

  1. Просто змініть сервісну організацію!
  2. Не шкодуйте грошей на повноцінний, сучасний і своєчасний сервіс!

Ми вже звикли, що в наш сервісний центр за консультаціями звертаються не тільки наші клієнти ... І це почало віднімати у фахівців нашого ЦСО досить таки чимало часу. Тому ми вирішили нагадати вам, як користувачам РРО, основні постулати сервісного обслуговування:

  • ВИ СПЛАЧУЄТЕ ЗА ПОСЛУГИ З СЕРВІСНОГО ОБСЛУГОВУВАННЯ І МАЄТЕ ВИНЯТКОВЕ ПРАВО НА СВОЄЧАСНІ КОНСУЛЬТАЦІЇ ЩОДО ВИКОРИСТАННЯ РРО, ЯК У РАЗІ ВАШИХ ПОМИЛОК, ТАК І ПРИ НЕ СТАНДАРТНИХ СИТУАЦІЯХ;
  • У РАЗІ ВИХОДУ З ЛАДУ ФІСКАЛЬНОЇ ТЕХНІКИ ВИ МАЄТЕ ПРАВО НА МАКСИМАЛЬНО ШВИДКИЙ РЕМОНТ РРО, ТАК ЯК КОЖНА ГОДИНА ПРОСТОЮ ТОРГОВОЇ ТОЧКИ - ЦЕ ВАШІ ГРОШІ!

Але врахувати треба головне - УСІ ЦІ ПИТАННЯ ПОВИНЕН ВИРІШУВАТИ ТОЙ СЕРВІСНИЙ ЦЕНТР, З ЯКИМ У ВАС УКЛАДЕНО ДОГОВІР НА СЕРВІСНЕ ОБСЛУГОВУВАННЯ!

Найпростіший спосіб дізнатися, який сервісний центр обслуговує ваш РРО - подивитися на пломби, якими опломбовано касовий апарат або фіскальний реєстратор. Або дізнатися у бухгалтерії / керівництва, з ким укладено договір.

Ми, зі свого боку, готові і далі консультувати і допомагати Вам, але розраховуємо на те, що ви оціните нашу роботу і укладете договір на сервісне обслуговування з нашим ЦСО "Нікос".

Search

Фіскальний реєстратор Exellio FP 700 c КЛЕФВиробник: Экселлио
Модель: Экселлио FP-700

Короткий опис


Екселліо FP 700: Опис, застосування Екселліо FP 700 - потужний фіскальний реєстратор на базі високоякісного японського принтера Sаnеi, розрахований для роботи в умовах супермаркетів, мережевих аптек, підприємств г... Читати далі...

Хочу дешевше!
22020.00 Грн.

  • Наявність: Є в наявності


Екселліо FP 700: Опис, застосування

Екселліо FP 700 - потужний фіскальний реєстратор на базі високоякісного японського принтера Sаnеi, розрахований для роботи в умовах супермаркетів, мережевих аптек, підприємств громадського харчування та інших об'єктів з великим потоком покупців. Завдяки багаторічному досвіду розробки, застосування новітніх технологій і високоякісних матеріалів реєстратор FP-700 являє собою оптимальне поєднання ціни, якості та функціональних можливостей.

У Екселліо FP 700 застосовується фронтальне розташування вузла друку ( "чек вперед"). Така конструкція має численні переваги, зокрема: - елементи принтера і м'ясника захищені від попадання сторонніх предметів (монети, залишки паперу і т.п.) - кришка принтера залишається вільною навіть в разі збою в роботі м'ясника - істотно зменшується накопичення паперового пилу в механізмі друку. Завдяки такій конструкції реєстратор прослужить набагато довше, а завдяки особливій формі корпуса потрапляння на реєстратор рідини не заподіє йому шкоди.

Основні переваги Екселліо FP 700:

- Новий механізм швидкого друку (200 мм / с) спеціально розроблений для тривалої роботи при великих навантаженнях. Екселліо FP 700 дозволяє працювати з папером 3-х розмірів - 57,5 ​​мм, 59 мм, 80 мм. Це дозволяє формувати практично будь-який вид чека, а при виникненні труднощів з поставками витратних матеріалів миттєво перейти на папір іншої ширини;
- Екселліо FP-700 оснащений вбудованим дисплеєм. Ця особливість дозволяє: - працювати без зовнішнього дисплея покупця - легко орієнтуватися в меню автономного режиму - швидко відстежувати і аналізувати стан реєстратора;
- Підключення ПК, ваг, сканера штрих-коду, індикатора покупця, грошового ящика;
- Унікальною властивістю всіх реєстраторів ТМ "Екселліо" є можливість друку в службовому чеку купонів, акційних пропозицій та іншої інформації для маркетингової діяльності по застосуванням графіки, різних шрифтів, штрих-кодів. Екселліо FP 700 підтримує друк штрих-кодів типів EAN- 8, EAN-13, Code 39, Code 128, QR. Штрих коди можуть друкуватися в службових, витратних і фіскальних чеках;
- Унікальною властивістю всіх реєстраторів ТМ "Екселліо" є можливість друку в службовому чеку купонів, акційних пропозицій та іншої інформації для маркетингової діяльності по застосуванням графіки, різних шрифтів, штрих-кодів. Екселліо FP-700 підтримує друк штрих-кодів типів EAN- 8, EAN-13, Code 39, Code 128, QR. Штрих коди можуть друкуватися в службових, витратних і фіскальних чеках.

Сфери застосування фіскального реєстратора Exellio FP 700:

Магазини · Ювелірні магазини, ломбарди · Точки видачі інтернет-магазинів · Сфера послуг (від сервісних центрів до салонів краси) · Індустрія розваг · Медзаклади, аптеки · Кафе, бари · Кіоски з продажу хліба, м'яса, тютюнових виробів та інших товарів · Підприємства споживчої кооперації.

Фіскальний реєстратор Екселліо FP-700 внесено до Державного реєстру РРО та сертифікований відповідно до вимог до радіоустаткування.

ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ:

 
Кількість артикулів до 20000
Кількість податкових груп з позитивним підсумком 8
Кількість податкових груп з негативним підсумком 8
Види оплати Готівка, картка, кредит, чек
Принтер citizen
Швидкість друку 200 мм в сек
Касова стрічка 58мм – 80мм (до 80 м намотування)
Інтернет з'єднання і підключаємі порти LAN. RS-232С, USB (v.1.1 slave)
Габарити, мм 150х185х130
Термін служби РРО 7 років

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
Captcha
Рекомендовані товари