Information

Перед тим, як телефонувати з питання роботи РРО, ознайомтеся!

Дуже часто Ви зустрічаєтеся з просто не професійним ставленням до своїх договірних обов'язків з боку сервісних центрів? З'явилася проблема з РРО і нікому її вирішити? Касир-оператор постійно помиляється, що збільшує шанси на "попадання" під штрафні санкції? Є два варіанти вирішення цих проблем:

  1. Просто змініть сервісну організацію!
  2. Не шкодуйте грошей на повноцінний, сучасний і своєчасний сервіс!

Ми вже звикли, що в наш сервісний центр за консультаціями звертаються не тільки наші клієнти ... І це почало віднімати у фахівців нашого ЦСО досить таки чимало часу. Тому ми вирішили нагадати вам, як користувачам РРО, основні постулати сервісного обслуговування:

  • ВИ СПЛАЧУЄТЕ ЗА ПОСЛУГИ З СЕРВІСНОГО ОБСЛУГОВУВАННЯ І МАЄТЕ ВИНЯТКОВЕ ПРАВО НА СВОЄЧАСНІ КОНСУЛЬТАЦІЇ ЩОДО ВИКОРИСТАННЯ РРО, ЯК У РАЗІ ВАШИХ ПОМИЛОК, ТАК І ПРИ НЕ СТАНДАРТНИХ СИТУАЦІЯХ;
  • У РАЗІ ВИХОДУ З ЛАДУ ФІСКАЛЬНОЇ ТЕХНІКИ ВИ МАЄТЕ ПРАВО НА МАКСИМАЛЬНО ШВИДКИЙ РЕМОНТ РРО, ТАК ЯК КОЖНА ГОДИНА ПРОСТОЮ ТОРГОВОЇ ТОЧКИ - ЦЕ ВАШІ ГРОШІ!

Але врахувати треба головне - УСІ ЦІ ПИТАННЯ ПОВИНЕН ВИРІШУВАТИ ТОЙ СЕРВІСНИЙ ЦЕНТР, З ЯКИМ У ВАС УКЛАДЕНО ДОГОВІР НА СЕРВІСНЕ ОБСЛУГОВУВАННЯ!

Найпростіший спосіб дізнатися, який сервісний центр обслуговує ваш РРО - подивитися на пломби, якими опломбовано касовий апарат або фіскальний реєстратор. Або дізнатися у бухгалтерії / керівництва, з ким укладено договір.

Ми, зі свого боку, готові і далі консультувати і допомагати Вам, але розраховуємо на те, що ви оціните нашу роботу і укладете договір на сервісне обслуговування з нашим ЦСО "Нікос".

Search

Кому і коли необхідно почати застосовувати касовий апарат

28 грудня 2014 був прийнятий Закон України "Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких законодавчих актів України щодо податкової реформи" № 71-VIII від 28.12.2014 р Закон вступив в силу з 1.01.2015 (1 січня 2015 року).

Чи потрібен РРО для ФОП

РРО для ФОП  Цей Закон розширює сферу застосування РРО (реєстраторів розрахункових операцій - касових апаратів і фіскальних реєстраторів) в діяльності підприємств, зокрема:
  - Зобов'язує ФОП - платників єдиного податку ІІІ (третьої) групи (з 1.07.2015 р) і II (другої) групи (з 1.01.2016 р), використовувати в своїй діяльності РРО (крім фізичних осіб - підприємців, що займаються діяльністю на ринках і при продажу товарів дрібно роздрібній торговельній мережі через засоби пересувної мережі). У разі, якщо такі НП в період з 01.01.2015 до 30.06.2015 р почнуть застосовувати зареєстровані, опломбовані в установленому порядку та переведені у фіскальний режим роботи РРО, вони звільняються від проведення перевірок з питань дотримання порядку застосування РРО до 1 січня 2017.
  (До групи III платників єдиного податку з 1 січня 2015 відносяться підприємці з річним оборотом до 20 млн грн., А також ті, які раніше належали до груп 4,5,6.)
  - Вводить використання РРО в сфері електронної комерції і зобов'язує видавати відповідні документи покупцям, які замовляють або оплачують товари і послуги за допомогою Інтернет.
  - Зобов'язує використовувати також РРО тих, хто здійснює "Операції з приймання готівки для подальшого переказу" (тобто платіжні системи та ін.)
  - Вводить використання РРО при здійсненні купівлі-продажу іноземної валюти в касах банків (раніше для таких операцій існував виняток).

Ми готові допомогти!

Центр Сервісного Обслуговування "Нікос" - сучасна, динамічно зростаюча компанія, яка допомагає вам і вашому бізнесу. Ми цінуємо час, тому готові взяти на себе всі нюанси в обслуговуванні РРО, від простих консультацій по телефону до транспортування касового апарату в майстерню і назад. Гарантію кваліфікованих послуг забезпечує наш досвід - в сфері фіскальної техніки ми з 1996 року! 

Не забувайте, будь ласка, що будь-які консультації, юридичні питання та питання з ремонту РРО надаються ТІЛЬКИ ПІДПРИЄМСТВАМ, У ЯКИХ ДІЄ ДОГОВІР НА СЕРВІСНЕ ОБСЛУГОВУВАННЯ!