Information

Перед тим, як телефонувати з питання роботи РРО, ознайомтеся!

Дуже часто Ви зустрічаєтеся з просто не професійним ставленням до своїх договірних обов'язків з боку сервісних центрів? З'явилася проблема з РРО і нікому її вирішити? Касир-оператор постійно помиляється, що збільшує шанси на "попадання" під штрафні санкції? Є два варіанти вирішення цих проблем:

  1. Просто змініть сервісну організацію!
  2. Не шкодуйте грошей на повноцінний, сучасний і своєчасний сервіс!

Ми вже звикли, що в наш сервісний центр за консультаціями звертаються не тільки наші клієнти ... І це почало віднімати у фахівців нашого ЦСО досить таки чимало часу. Тому ми вирішили нагадати вам, як користувачам РРО, основні постулати сервісного обслуговування:

  • ВИ СПЛАЧУЄТЕ ЗА ПОСЛУГИ З СЕРВІСНОГО ОБСЛУГОВУВАННЯ І МАЄТЕ ВИНЯТКОВЕ ПРАВО НА СВОЄЧАСНІ КОНСУЛЬТАЦІЇ ЩОДО ВИКОРИСТАННЯ РРО, ЯК У РАЗІ ВАШИХ ПОМИЛОК, ТАК І ПРИ НЕ СТАНДАРТНИХ СИТУАЦІЯХ;
  • У РАЗІ ВИХОДУ З ЛАДУ ФІСКАЛЬНОЇ ТЕХНІКИ ВИ МАЄТЕ ПРАВО НА МАКСИМАЛЬНО ШВИДКИЙ РЕМОНТ РРО, ТАК ЯК КОЖНА ГОДИНА ПРОСТОЮ ТОРГОВОЇ ТОЧКИ - ЦЕ ВАШІ ГРОШІ!

Але врахувати треба головне - УСІ ЦІ ПИТАННЯ ПОВИНЕН ВИРІШУВАТИ ТОЙ СЕРВІСНИЙ ЦЕНТР, З ЯКИМ У ВАС УКЛАДЕНО ДОГОВІР НА СЕРВІСНЕ ОБСЛУГОВУВАННЯ!

Найпростіший спосіб дізнатися, який сервісний центр обслуговує ваш РРО - подивитися на пломби, якими опломбовано касовий апарат або фіскальний реєстратор. Або дізнатися у бухгалтерії / керівництва, з ким укладено договір.

Ми, зі свого боку, готові і далі консультувати і допомагати Вам, але розраховуємо на те, що ви оціните нашу роботу і укладете договір на сервісне обслуговування з нашим ЦСО "Нікос".

Search

Фіскальні Реєстратори

-3 %
Краща ціна
Марія 304т - фіскальний реєстратор з КЛЕФ Одностанціонний фіскальний реєстратор 301т з електронно..
0

19600.00 Грн. 19020.00 Грн.

Datecs FP 3530T, Версія 5.03, Є кількість. 2019-2020рр. введення в експлуатацію!DATECS FP 3530Т..
0

4500.00 Грн.

-10 %
Краща ціна
Фіскальний реєстратор МІНІ ФП54.01 з bluetooth Фіскальний реєстратор МІНІ-ФП5..
0

12066.00 Грн. 10860.00 Грн.

-10 %
Краща ціна
Фіскальний реєстратор МІНІ ФП54.01  Фіскальний реєстратор МІНІ-ФП54.01 має контрол..
0

10740.00 Грн. 9666.00 Грн.

-10 %
Краща ціна
Фіскальний реєстратор МІНІ ФП54.01 EG Фіскальний реєстратор МІНІ-ФП54.01 має контрольну..
0

11370.00 Грн. 10230.00 Грн.

МІНІ ФП54.01 EG, Версія 5401F3, Є кількість. 2021р. введення в експлуатацію!до 28.09...
0

6500.00 Грн.

Екселліо FPU 550ES: Опис, застосування Екселліо FPU 550ES - новий повнофункціональний фіскальний ..
0

13890.00 Грн.

Datecs FP-320: Опис, застосування Масова, демократична, і при цьому функціональна модель фіскальн..
0

28068.00 Грн.

Екселліо FP 280: Опис, застосування Екселліо FP-280 найдоступніший і конструктивно простий фіскал..
0

11340.00 Грн.

Сфера застосування: магазини, супермаркети, магазини класу «люкс», аптеки, розважальні т..
0

4440.00 Грн.

Окремо стоїть дисплей покупця DPD 501 на широкому стійкому підставі. Він укомплектований вакуумним л..
0

3200.00 Грн.

Сфера застосування: магазини, супермаркети, магазини класу «люкс», аптеки, розважальні т..
0

1080.00 Грн.

Datecs FP-Т88: Опис, застосування  В Україні з'явився фіскальний реєстратор на технологічній..
0

49374.00 Грн.

Exellio FP 2000: Опис, застосування Екселліо FP-2000 - це потужний реєстратор в лінії фіскальних ..
0

23310.00 Грн.

Екселліо FP 700: Опис, застосування Екселліо FP 700 - потужний фіскальний реєстратор на базі висо..
0

22020.00 Грн.

Показано з 1 по 15 із 22 (2 сторінок)

Фіскальні реєстратори для всіх

Фіскальний реєстратор (ФР) використовується при розрахунках за продані товари та виконані послуги. На відміну від касового апарату - повністю залежний і керований зовнішніми програмами. Фактично, ФР є принтером чеків. Реєстратори бувають фіскальні (застосовуються в країнах де діє фіскальне законодавство) і не фіскальні. Фіскальні реєстратори відрізняються від НЕ фіскальних наявністю фіскальної пам'яті - носія інформації, дані з якого не можна видалити, а також іншими особливостями конструкції, описаними місцевим фіскальним законодавством. У фіскальній пам'яті накопичуються дані про операції, скоєних за допомогою даного фіскального реєстратора. В першу чергу - для розрахунків з відвідувачами, а в другу - для дотримання законодавчих вимог.

Купити фіскальний реєстратор в Києві, Львові, Харкові, Дніпрі, Одесі та інших містах України найзручніше через інтернет, так як можна оформити замовлення в будь-який зручний для вас час. Так ви заощадите час, сили і гроші. На сторінках нашого сайту ви можете вибрати фіскальні реєстратори Датекс, Екселліо, Юнисистем і інших популярних виробників торгового устаткування. У нас на складі є моделі різних габаритів, зовнішнього вигляду і технічного оснащення. В асортименті фіскальні принтери переносні і стаціонарні фіскальні реєстратори.

Так мобільний (портативний) фіскальний реєстратор можна придбати, наприклад, для здійснення виїзної торговельної діяльності, а ось стаціонарні ФР більш доцільні для великих магазинів і установ. Устаткування, яке має низьку вартість, може мати і «низькі» якості в порівнянні з більш дорогими. Наш інтернет магазин пропонує тільки якісні моделі, які ми доставимо в будь-яке місто України.


Продаж фіскальних реєстраторів по гуртовим цінам

На нашому сайті надана докладна інформація про кожен товар. Ви можете ознайомитися, вибрати і купити фіскальні реєстратори для вашого бізнесу за оптимальною ціною. Чи не можете визначитися? Телефонуйте - ми допоможемо. Менеджери ЦСО Нікос проконсультують вас з будь-якого питання, пов'язаного з товаром і роботою нашого магазину. Ми підкажемо, який фіскальний реєстратор найбільш підходить всім вашим вимогам.


Скільки ж коштує ФР? У продажу діапазон цін від 6700 до 28000 гривень, вони формуються в залежності від функціональності тієї чи іншої моделі. Загляньте в наші каталоги і переконайтеся особисто. А заодно зверніть увагу на інше обладнання для торгівлі. Наприклад, на сенсорні моноблоки. Це найкраще рішення автоматизації робочого місця касира - оператора в кафе, ресторанах і тп. Продаж електронного торгового обладнання завжди актуальна, тому ми стежимо, щоб обладнання завжди було в наявності у нас на складі.


Щоб купити фіскальний реєстратор не втрачаючи часу - оформляйте замовлення через кнопку "Швидке замовлення" або скористайтеся формою зворотного дзвінка. Ви можете бути впевнені, що для нашого сервісного центру важливий кожен клієнт. Якщо ви хочете згодом отримувати на Email цікаві пропозиції про акції, розпродажі та подарунки від ЦСО Нікос - вибирайте потрібну модель, тисніть на кнопку «Замовити», зареєструйтесь на сайті і підтвердіть замовлення. Незабаром вам передзвонить наш менеджер, уточнить деталі доставки та вкаже дату відправки.

Вдалих вам покупок! З повагою, ЦСО Нікос.