Information

Перед тим, як телефонувати з питання роботи РРО, ознайомтеся!

Дуже часто Ви зустрічаєтеся з просто не професійним ставленням до своїх договірних обов'язків з боку сервісних центрів? З'явилася проблема з РРО і нікому її вирішити? Касир-оператор постійно помиляється, що збільшує шанси на "попадання" під штрафні санкції? Є два варіанти вирішення цих проблем:

  1. Просто змініть сервісну організацію!
  2. Не шкодуйте грошей на повноцінний, сучасний і своєчасний сервіс!

Ми вже звикли, що в наш сервісний центр за консультаціями звертаються не тільки наші клієнти ... І це почало віднімати у фахівців нашого ЦСО досить таки чимало часу. Тому ми вирішили нагадати вам, як користувачам РРО, основні постулати сервісного обслуговування:

  • ВИ СПЛАЧУЄТЕ ЗА ПОСЛУГИ З СЕРВІСНОГО ОБСЛУГОВУВАННЯ І МАЄТЕ ВИНЯТКОВЕ ПРАВО НА СВОЄЧАСНІ КОНСУЛЬТАЦІЇ ЩОДО ВИКОРИСТАННЯ РРО, ЯК У РАЗІ ВАШИХ ПОМИЛОК, ТАК І ПРИ НЕ СТАНДАРТНИХ СИТУАЦІЯХ;
  • У РАЗІ ВИХОДУ З ЛАДУ ФІСКАЛЬНОЇ ТЕХНІКИ ВИ МАЄТЕ ПРАВО НА МАКСИМАЛЬНО ШВИДКИЙ РЕМОНТ РРО, ТАК ЯК КОЖНА ГОДИНА ПРОСТОЮ ТОРГОВОЇ ТОЧКИ - ЦЕ ВАШІ ГРОШІ!

Але врахувати треба головне - УСІ ЦІ ПИТАННЯ ПОВИНЕН ВИРІШУВАТИ ТОЙ СЕРВІСНИЙ ЦЕНТР, З ЯКИМ У ВАС УКЛАДЕНО ДОГОВІР НА СЕРВІСНЕ ОБСЛУГОВУВАННЯ!

Найпростіший спосіб дізнатися, який сервісний центр обслуговує ваш РРО - подивитися на пломби, якими опломбовано касовий апарат або фіскальний реєстратор. Або дізнатися у бухгалтерії / керівництва, з ким укладено договір.

Ми, зі свого боку, готові і далі консультувати і допомагати Вам, але розраховуємо на те, що ви оціните нашу роботу і укладете договір на сервісне обслуговування з нашим ЦСО "Нікос".

Search

Фіскальний реєстратор Exellio FPU 550ES з КЛЕФВиробник: Экселлио
Модель: Экселлио FPU-550ES

Короткий опис


Екселліо FPU 550ES: Опис, застосування Екселліо FPU 550ES - новий повнофункціональний фіскальний реєстратор бюджетного рівня на базі принтера Екселліо ЕР-60. Конструкція реєстратора виконана з пластика і забезпечу... Читати далі...

Хочу дешевше!
13890.00 Грн.

  • Наявність: Є в наявності


Екселліо FPU 550ES: Опис, застосування

Екселліо FPU 550ES - новий повнофункціональний фіскальний реєстратор бюджетного рівня на базі принтера Екселліо ЕР-60. Конструкція реєстратора виконана з пластика і забезпечує необхідну жорсткість і міцність. Компактні розміри дозволяють розмістити реєстратор на будь-якому робочому місці, а завдяки кріпильним отворам і додатковим опорним роликам навіть на вертикальних поверхнях. Реєстратор виконує друк зі швидкістю до 150 мм / с і оснащений автоматичним різьбяр паперу.

У реєстраторі повністю враховані вимоги по КЛЕФ. Копії чеків і звітів зберігаються в пам'яті реєстратора і при необхідності можуть бути повторно роздруковані. За бажанням клієнта може бути встановлено носій КЛЕФ ємністю від 4 ГБ (за замовчуванням) до 32 ГБ.

Основні переваги Екселліо FPU 550ES:

- Механізм друку розроблений для роботи при помірних навантаженнях. Висока швидкість друку (150 мм / с) забезпечує швидке просування черги в години пік і сприяє поліпшенню обслуговування покупців;
- Система швидкої заміни чекової стрічки - дозволяє замінювати стрічку за лічені секунди, і не вимагає спеціальної підготовки касирів. Зводить до мінімуму виникнення нештатних ситуацій пов'язаних із заміною стрічки;
- Підключення ПК, ваг, сканера штрих-коду, індикатора покупця, грошового ящика;
- Для зручності користувачів фіскальний реєстратор може працювати в як в горизонтальному положенні, так і у вертикальному;
- Завдяки уніфікованості протоколів обміну даними, реєстратор повністю сумісний з програмним забезпеченням, створеним для попередніх моделей реєстраторів ТМ «Екселліо», що дозволить швидко інтегрувати його в існуючу систему;
- Підключення до локальної мережі підприємства і передача даних ФСУ виконується за допомогою дротового технології Ethernet.

Сфери застосування фіскального реєстратора Exellio FPU 550ES:

Магазини невеликого масштабу · Ювелірні магазини, ломбарди · Точки видачі інтернет-магазинів · Сфера послуг (від сервісних центрів до салонів краси) · Індустрія розваг · Медзаклади, аптеки · Кафе, бари · Кіоски з продажу хліба, м'яса, тютюнових виробів та інших товарів · підприємства споживчої кооперації.

Фіскальний реєстратор Екселліо FPU 550ES внесений до Державного реєстру РРО та сертифікований відповідно до вимог до радіоустаткування.

ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ:

 
Кількість артикулів до 20000
Кількість податкових груп з позитивним підсумком 8
Кількість податкових груп з негативним підсумком 8
Види оплати Готівка, картка, кредит, чек
Принтер citizen
Швидкість друку 150 мм в сек
Касова стрічка 57,5 мм (до 40 м намотування)
Інтернет з'єднання і підключаємі порти LAN. RS-232С, USB
Габарити, мм 111х186х128
Термін служби РРО 7 років

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
Captcha
Рекомендовані товари