Information

Перед тим, як телефонувати з питання роботи РРО, ознайомтеся!

Дуже часто Ви зустрічаєтеся з просто не професійним ставленням до своїх договірних обов'язків з боку сервісних центрів? З'явилася проблема з РРО і нікому її вирішити? Касир-оператор постійно помиляється, що збільшує шанси на "попадання" під штрафні санкції? Є два варіанти вирішення цих проблем:

  1. Просто змініть сервісну організацію!
  2. Не шкодуйте грошей на повноцінний, сучасний і своєчасний сервіс!

Ми вже звикли, що в наш сервісний центр за консультаціями звертаються не тільки наші клієнти ... І це почало віднімати у фахівців нашого ЦСО досить таки чимало часу. Тому ми вирішили нагадати вам, як користувачам РРО, основні постулати сервісного обслуговування:

  • ВИ СПЛАЧУЄТЕ ЗА ПОСЛУГИ З СЕРВІСНОГО ОБСЛУГОВУВАННЯ І МАЄТЕ ВИНЯТКОВЕ ПРАВО НА СВОЄЧАСНІ КОНСУЛЬТАЦІЇ ЩОДО ВИКОРИСТАННЯ РРО, ЯК У РАЗІ ВАШИХ ПОМИЛОК, ТАК І ПРИ НЕ СТАНДАРТНИХ СИТУАЦІЯХ;
  • У РАЗІ ВИХОДУ З ЛАДУ ФІСКАЛЬНОЇ ТЕХНІКИ ВИ МАЄТЕ ПРАВО НА МАКСИМАЛЬНО ШВИДКИЙ РЕМОНТ РРО, ТАК ЯК КОЖНА ГОДИНА ПРОСТОЮ ТОРГОВОЇ ТОЧКИ - ЦЕ ВАШІ ГРОШІ!

Але врахувати треба головне - УСІ ЦІ ПИТАННЯ ПОВИНЕН ВИРІШУВАТИ ТОЙ СЕРВІСНИЙ ЦЕНТР, З ЯКИМ У ВАС УКЛАДЕНО ДОГОВІР НА СЕРВІСНЕ ОБСЛУГОВУВАННЯ!

Найпростіший спосіб дізнатися, який сервісний центр обслуговує ваш РРО - подивитися на пломби, якими опломбовано касовий апарат або фіскальний реєстратор. Або дізнатися у бухгалтерії / керівництва, з ким укладено договір.

Ми, зі свого боку, готові і далі консультувати і допомагати Вам, але розраховуємо на те, що ви оціните нашу роботу і укладете договір на сервісне обслуговування з нашим ЦСО "Нікос".

Search

Касова Стрічка

Касова чекова термо стрічка 80 мм 70 м для фіскальних реєстраторів, кухонних принтерів і принтерів п..
0

45.00 Грн.

КОРО - Книга обліку розрахункових операцій А4 Обов'язковий атрибут робочого місця касира, який ре..
0

120.00 Грн.

Касова термо стрічка 57,5 мм намотуванням 60 м..
0

30.00 Грн.

Касова термо стрічка 57,5 мм намотуванням 30 м..
0

18.00 Грн.

Касова термо стрічка 57,5 мм намотуванням 19 м..
0

13.00 Грн.

Касова стрічка 76,0 мм х 19м офсет, застосування в POS - принтерах з матричної печаткою...
0

12.00 Грн.

Касова термо стрічка 28 мм намотуванням 19 м. ТОВАР ПОСТАВЛЯЄТЬСЯ НА ЗАМОВЛЕННЯ І ТІЛЬКИ ЗА 100% ПЕР..
0

0.00 Грн.

Касова термо стрічка 28 мм намотуванням 23 м. ТОВАР ПОСТАВЛЯЄТЬСЯ НА ЗАМОВЛЕННЯ І ТІЛЬКИ ЗА 100% ПЕР..
0

0.00 Грн.

Касова термо стрічка 38 мм намотуванням 23 м. ТОВАР ПОСТАВЛЯЄТЬСЯ НА ЗАМОВЛЕННЯ І ТІЛЬКИ ЗА 100% ПЕР..
0

0.00 Грн.

Показано з 1 по 9 із 9 (1 сторінок)

Касова стрічка для всіх

Касова стрічка це витратний матеріал для касових апаратів, фіскальних реєстраторів, чекових принтерів, банківських терміналів і тп. Типи касової стрічки - термо стрічка, хімізована касова стрічка, чекова стрічка офсет. Також при виборі касової стрічки потрібно визначити ширину рулону і довжину намотування, оскільки ваш пристрій може фізично не вмістити більший рулон, ніж заявлено виробником обладнання. Термо чекова стрічка відрізняється від хімізованої стрічки і стрічки офсет тим, що інформацію на чек виводить термопринтер з встановленою піччю. Хімізований стрічка просякнута спеціальною речовиною, яка проявляється при роботі матричної головки. Офсет касова стрічка вимагає встановленого картриджа.

Купити касову стрічку в Києві, Львові, Харкові, Дніпрі, Одесі та інших містах України найзручніше через інтернет, так як можна оформити замовлення в будь-який зручний для вас час. Так ви заощадите час, сили і гроші. На сторінках нашого сайту ви можете вибрати касову стрічку для апаратів Датекс, Екселліо, Юнисистем і інших популярних виробників. У нас на складі завжди є великий запас найрізноманітнішої чекової стрічки. Підібрати касову стрічку ви зможете згідно вашої моделі касового апарата або фіскального реєстратора в каталозі нашого сайту.


Продаж касової стрічки по гуртовим цінам

На нашому сайті надана докладна інформація про кожен товар. Ви можете ознайомитися, вибрати і купити касову стрічку для вашого бізнесу за оптимальною ціною. Не можете визначитися? Телефонуйте - ми допоможемо. Менеджери компанії проконсультують вас з будь-якого питання, пов'язаного з товаром і роботою нашого магазину. Ми підкажемо, яка касова стрічка найбільш підходить всім вашим вимогам.


Скільки ж коштує касова стрічка? У продажу діапазон цін від 4 до 35 гривень, вони формуються в залежності від метражу намотування, доставки і принципу роботи. Загляньте в наші каталоги і переконайтеся особисто. А заодно зверніть увагу на інше обладнання для торгівлі. Наприклад, на принтер для чеків. З його допомогою ви зможете виконувати операції з розрахунку покупців. Продаж електронного торгового обладнання завжди актуальна, тому ми стежимо, щоб обладнання завжди було в наявності у нас на складі.


Щоб купити касову стрічку не втрачаючи часу - оформляйте замовлення через кнопку "Швидке замовлення" або скористайтеся формою зворотного дзвінка. Ви можете бути впевнені, що для нашого сервісного центру важливий кожен клієнт. Якщо ви хочете згодом отримувати на Email цікаві пропозиції про акції, розпродажі та подарунки від ЦСО Нікос - вибирайте потрібну стрічку, тисніть на кнопку «Замовити», зареєструйтесь на сайті і підтвердіть замовлення. Незабаром вам передзвонить наш менеджер, уточнить деталі доставки та вкаже дату відправки.

Вдалих вам покупок! З повагою, ЦСО Нікос.