Information

Перед тим, як телефонувати з питання роботи РРО, ознайомтеся!

Дуже часто Ви зустрічаєтеся з просто не професійним ставленням до своїх договірних обов'язків з боку сервісних центрів? З'явилася проблема з РРО і нікому її вирішити? Касир-оператор постійно помиляється, що збільшує шанси на "попадання" під штрафні санкції? Є два варіанти вирішення цих проблем:

  1. Просто змініть сервісну організацію!
  2. Не шкодуйте грошей на повноцінний, сучасний і своєчасний сервіс!

Ми вже звикли, що в наш сервісний центр за консультаціями звертаються не тільки наші клієнти ... І це почало віднімати у фахівців нашого ЦСО досить таки чимало часу. Тому ми вирішили нагадати вам, як користувачам РРО, основні постулати сервісного обслуговування:

  • ВИ СПЛАЧУЄТЕ ЗА ПОСЛУГИ З СЕРВІСНОГО ОБСЛУГОВУВАННЯ І МАЄТЕ ВИНЯТКОВЕ ПРАВО НА СВОЄЧАСНІ КОНСУЛЬТАЦІЇ ЩОДО ВИКОРИСТАННЯ РРО, ЯК У РАЗІ ВАШИХ ПОМИЛОК, ТАК І ПРИ НЕ СТАНДАРТНИХ СИТУАЦІЯХ;
  • У РАЗІ ВИХОДУ З ЛАДУ ФІСКАЛЬНОЇ ТЕХНІКИ ВИ МАЄТЕ ПРАВО НА МАКСИМАЛЬНО ШВИДКИЙ РЕМОНТ РРО, ТАК ЯК КОЖНА ГОДИНА ПРОСТОЮ ТОРГОВОЇ ТОЧКИ - ЦЕ ВАШІ ГРОШІ!

Але врахувати треба головне - УСІ ЦІ ПИТАННЯ ПОВИНЕН ВИРІШУВАТИ ТОЙ СЕРВІСНИЙ ЦЕНТР, З ЯКИМ У ВАС УКЛАДЕНО ДОГОВІР НА СЕРВІСНЕ ОБСЛУГОВУВАННЯ!

Найпростіший спосіб дізнатися, який сервісний центр обслуговує ваш РРО - подивитися на пломби, якими опломбовано касовий апарат або фіскальний реєстратор. Або дізнатися у бухгалтерії / керівництва, з ким укладено договір.

Ми, зі свого боку, готові і далі консультувати і допомагати Вам, але розраховуємо на те, що ви оціните нашу роботу і укладете договір на сервісне обслуговування з нашим ЦСО "Нікос".

Search

Фіскальний реєстратор DATECS FP-T88 (КЛЕФ)Виробник: Датекс
Модель: DATECS FP-T88

Короткий опис


Datecs FP-Т88: Опис, застосування  В Україні з'явився фіскальний реєстратор на технологічній платформі Epson, що увібрала в себе весь досвід світової індустрії друку і 20-річний досвід SystemGroup, лідера автомат... Читати далі...

Хочу дешевше!
49374.00 Грн.

  • Наявність: Є в наявності


Datecs FP-Т88: Опис, застосування

 В Україні з'явився фіскальний реєстратор на технологічній платформі Epson, що увібрала в себе весь досвід світової індустрії друку і 20-річний досвід SystemGroup, лідера автоматизації роздрібної торгівлі та виробництва фіскальної техніки в Україні.

Відмінними характеристиками Datecs FP-Т88 є: можливість друку штрих-коду в чеку, можливість друку логотипу торгової мережі в чеку, використання електронної контрольної стрічки, можливість роботи з найменуваннями артикулів довгою до 75 символів, розширена система знижок, можливість використання вкладеного і накладеного податків одночасно , можливість використання подвійного оподаткування (продаж ювелірних виробів, продаж мобільних поповнень, продаж комісійних товарів і ін.), сертифікований OPOS драйвер.

   

Основні переваги Datecs FP-Т88:

  • Передача контрольно-звітної інформації в фіскальні органи.
  • Формування контрольної стрічки в електронній формі.
  • Найвища якість друку. Технологічна основа - термопринтер Epson T88v. Висока роздільна здатність друку: 203 dpi (для порівняння поліграфічне - 300 dpi). Висока швидкість друку - 300 мм / сек.
  • Множинність інтерфейсів. Завдяки інтерфейсів підключення RS-232, USB, Ethernet фіскальний реєстратор можна без особливих складнощів підключити до будь-якого ПК або POS-терміналу.
  • Наступність. Реалізована підтримка двох протоколів обміну команд «Krypton» і «Datecs». Datecs FP T88 може бути встановлений на робоче місце, де раніше використовувалася інша модель продуктової лінійки Datecs.

Сфери застосування фіскального реєстратора Datecs FP-Т88:

Основними сферами застосування фіскального реєстратора Datecs FP-Т88 є: супермаркети, гіпермаркети, Cash & Carry, ресторани, готелі.

Datecs FP-Т88 був внесений до Державного реєстру реєстраторів розрахункових операцій у березні 2014 року. Відповідає всім законодавчим вимогам, в т.ч. вступає в чинності 1 січня 2015 року (первинна реєстрація лише РРО з КЛЕФ).

ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ:

 
Кількість артикулів 20000
Кількість податкових груп з позитивним підсумком 5
Кількість податкових груп з негативним підсумком 5
Види оплати Готівка, картка, кредит, чек
Принтер  Epson T88v
Швидкість друку 300 мм в сек
Касова стрічка 57,5±0,5 или 80,0±0,2
Інтернет з'єднання і підключаються порти LAN, ПК, грошовий ящик, індикатор
Габарити, мм  
Термін служби РРО 7 років

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
Captcha
Рекомендовані товари