Information

Перед тим, як телефонувати з питання роботи РРО, ознайомтеся!

Дуже часто Ви зустрічаєтеся з просто не професійним ставленням до своїх договірних обов'язків з боку сервісних центрів? З'явилася проблема з РРО і нікому її вирішити? Касир-оператор постійно помиляється, що збільшує шанси на "попадання" під штрафні санкції? Є два варіанти вирішення цих проблем:

 1. Просто змініть сервісну організацію!
 2. Не шкодуйте грошей на повноцінний, сучасний і своєчасний сервіс!

Ми вже звикли, що в наш сервісний центр за консультаціями звертаються не тільки наші клієнти ... І це почало віднімати у фахівців нашого ЦСО досить таки чимало часу. Тому ми вирішили нагадати вам, як користувачам РРО, основні постулати сервісного обслуговування:

 • ВИ СПЛАЧУЄТЕ ЗА ПОСЛУГИ З СЕРВІСНОГО ОБСЛУГОВУВАННЯ І МАЄТЕ ВИНЯТКОВЕ ПРАВО НА СВОЄЧАСНІ КОНСУЛЬТАЦІЇ ЩОДО ВИКОРИСТАННЯ РРО, ЯК У РАЗІ ВАШИХ ПОМИЛОК, ТАК І ПРИ НЕ СТАНДАРТНИХ СИТУАЦІЯХ;
 • У РАЗІ ВИХОДУ З ЛАДУ ФІСКАЛЬНОЇ ТЕХНІКИ ВИ МАЄТЕ ПРАВО НА МАКСИМАЛЬНО ШВИДКИЙ РЕМОНТ РРО, ТАК ЯК КОЖНА ГОДИНА ПРОСТОЮ ТОРГОВОЇ ТОЧКИ - ЦЕ ВАШІ ГРОШІ!

Але врахувати треба головне - УСІ ЦІ ПИТАННЯ ПОВИНЕН ВИРІШУВАТИ ТОЙ СЕРВІСНИЙ ЦЕНТР, З ЯКИМ У ВАС УКЛАДЕНО ДОГОВІР НА СЕРВІСНЕ ОБСЛУГОВУВАННЯ!

Найпростіший спосіб дізнатися, який сервісний центр обслуговує ваш РРО - подивитися на пломби, якими опломбовано касовий апарат або фіскальний реєстратор. Або дізнатися у бухгалтерії / керівництва, з ким укладено договір.

Ми, зі свого боку, готові і далі консультувати і допомагати Вам, але розраховуємо на те, що ви оціните нашу роботу і укладете договір на сервісне обслуговування з нашим ЦСО "Нікос".

Search

Сенсорний моноблок ASAP POS MP-15Виробник: ASAP
Модель: ASAP POS MP-15

Короткий опис


Сенсорний моноблок ASAP POS MP-15 ASAP POS MP-15 - це компактний, ергономічний і надійний POS-термінал, який розроблений для підвищення продуктивності на підприємстві. Модель дозволяє оператору використовувати єди... Читати далі...

Хочу дешевше!
31980.00 Грн.

 • Наявність: Є в наявності


Сенсорний моноблок ASAP POS MP-15

ASAP POS MP-15 - це компактний, ергономічний і надійний POS-термінал, який розроблений для підвищення продуктивності на підприємстві. Модель дозволяє оператору використовувати єдину платформу для вирішення різноманітних завдань і виконання необхідних функцій. За рахунок оптимальних розмірів, стійкого стенду і оперативній роботі процесора, POS-термінал займає мінімальний простір на робочому місці і гармонійно поєднується з будь-яким обладнанням в магазині, кафе або ресторані.

Функції і можливості ASAP POS MP-15

POS-термінал ASAP POS MP-15 має 15-ти дюймовим екраном в комплекті зі зчитувачем магнітних карт, що в наш час значно підвищує безпеку і полегшує обслуговування клієнтів. 5-wire Resistive Touch Screen надає відмінний кут огляду з дозволом екрану 1024 * 768 пікселів. Також пристрій підтримує ряд інтерфейсів для інтеграції з іншими електронними девайсами і працює з різними ОС: Windows XP / 7/8/10, POSReady 2009/7, Ubuntu 13.04 LTS, Android.

Висока продуктивність дозволяє швидко і безперебійно обслуговувати великий потік клієнтів. Безвентиляторна материнська плата в парі з процесором J1900 Quard Core мінімально споживає енергію в порівнянні з попередніми моделями.

Тому POS-термінал може легко встановлюватися в:

 • Кафетеріях;
 • Фастфудах;
 • Готелях;
 • Магазинах.

Устаткування встановлюється стаціонарно на спеціальній підставці зі стійкою конструкцією.

 

Опціонально можна додати:

 
 • спеціальний 8-ми або 10,4 дюймовий дисплей для покупців дозволяє виводити інформацію для клієнтів.
 • зчитувач ID-карт
 • зчитувач відбитка пальця I-Button
 
ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ:
Виробник ASAP POS
Діагональ 15"
Процесор Intel J1900 2.00G
Пам'ять RAM 4 Gb
Жорсткий диск SSD 64 Gb
Порти 7*USB, Lan, 3*COM(RS232), Порт грошового ящика
Живлення 12V
Розміри 425*290*420
Опції Зчитувач карт, Додатковий дисплей, WIFI модуль

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
Captcha
Рекомендовані товари