Information

Перед тим, як телефонувати з питання роботи РРО, ознайомтеся!

Дуже часто Ви зустрічаєтеся з просто не професійним ставленням до своїх договірних обов'язків з боку сервісних центрів? З'явилася проблема з РРО і нікому її вирішити? Касир-оператор постійно помиляється, що збільшує шанси на "попадання" під штрафні санкції? Є два варіанти вирішення цих проблем:

  1. Просто змініть сервісну організацію!
  2. Не шкодуйте грошей на повноцінний, сучасний і своєчасний сервіс!

Ми вже звикли, що в наш сервісний центр за консультаціями звертаються не тільки наші клієнти ... І це почало віднімати у фахівців нашого ЦСО досить таки чимало часу. Тому ми вирішили нагадати вам, як користувачам РРО, основні постулати сервісного обслуговування:

  • ВИ СПЛАЧУЄТЕ ЗА ПОСЛУГИ З СЕРВІСНОГО ОБСЛУГОВУВАННЯ І МАЄТЕ ВИНЯТКОВЕ ПРАВО НА СВОЄЧАСНІ КОНСУЛЬТАЦІЇ ЩОДО ВИКОРИСТАННЯ РРО, ЯК У РАЗІ ВАШИХ ПОМИЛОК, ТАК І ПРИ НЕ СТАНДАРТНИХ СИТУАЦІЯХ;
  • У РАЗІ ВИХОДУ З ЛАДУ ФІСКАЛЬНОЇ ТЕХНІКИ ВИ МАЄТЕ ПРАВО НА МАКСИМАЛЬНО ШВИДКИЙ РЕМОНТ РРО, ТАК ЯК КОЖНА ГОДИНА ПРОСТОЮ ТОРГОВОЇ ТОЧКИ - ЦЕ ВАШІ ГРОШІ!

Але врахувати треба головне - УСІ ЦІ ПИТАННЯ ПОВИНЕН ВИРІШУВАТИ ТОЙ СЕРВІСНИЙ ЦЕНТР, З ЯКИМ У ВАС УКЛАДЕНО ДОГОВІР НА СЕРВІСНЕ ОБСЛУГОВУВАННЯ!

Найпростіший спосіб дізнатися, який сервісний центр обслуговує ваш РРО - подивитися на пломби, якими опломбовано касовий апарат або фіскальний реєстратор. Або дізнатися у бухгалтерії / керівництва, з ким укладено договір.

Ми, зі свого боку, готові і далі консультувати і допомагати Вам, але розраховуємо на те, що ви оціните нашу роботу і укладете договір на сервісне обслуговування з нашим ЦСО "Нікос".

Search

Термопринтер етикеток Gprinter GP-1225TВиробник: Gprinter
Модель: Gprinter GP-1225T

Короткий опис


Принтер этикеток Gprinter GP-1225T - это бюджетный термотрансферный принтер этикеток с разрешением печати 203dpi.Одной из главных особеностей термотрансферного принтера Gprinter GP-1225T является его универсальность... Читати далі...

Хочу дешевше!
5750.00 Грн.

  • Наявність: Є в наявності


Принтер этикеток Gprinter GP-1225T - это бюджетный термотрансферный принтер этикеток с разрешением печати 203dpi.


Одной из главных особеностей термотрансферного принтера Gprinter GP-1225T является его универсальность подключения в любую систему предпириятия благодаря мультиинтерфесности. Принтер имеет на борту сразу все варианты проводных подключений: USB, RS-232, LPT, Ethernet.

Японская печатающая головка с разрешением 203dpi позволяет без проблем отпечатывать 50км этикетки в термотрансферном режиме на максимальной скорости до 150мм/сек, что не часто встречается в бюджетных моделях принтеров китайского производства.

В комплект поставки входит внешний размотчик этикеток для использования больших рулонов материала, а намотка риббона в 300 метров минимизирует задержки производства и остановку печати для замены расходных материалов.

ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ:

ПроизводительGPrinter
Гарантия12 месяцев
Память2 MB FLASH ROM, 2 MB SDRAM
Метод печатиТермо-, термотрансферная
Разрешение печати203dpi
Скорость печатидо 152мм/сек
Ширина печатидо 108мм
Длинна печатидо 762мм
RFIDНет
Макс. диаметр рулона этикеток127мм
Интерфейс подключенияUSB + RS-232 + Ethernet
Намотка риббона300м
АвтообрезчикНет
Ресурс печатной головки:50 км
Корпуспластик
Масса2,09 кг
Комплект поставкиПринтер, блок питания, интерфейсный кабель, компакт-диск


Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
Captcha
Рекомендовані товари