Information

Перед тим, як телефонувати з питання роботи РРО, ознайомтеся!

Дуже часто Ви зустрічаєтеся з просто не професійним ставленням до своїх договірних обов'язків з боку сервісних центрів? З'явилася проблема з РРО і нікому її вирішити? Касир-оператор постійно помиляється, що збільшує шанси на "попадання" під штрафні санкції? Є два варіанти вирішення цих проблем:

  1. Просто змініть сервісну організацію!
  2. Не шкодуйте грошей на повноцінний, сучасний і своєчасний сервіс!

Ми вже звикли, що в наш сервісний центр за консультаціями звертаються не тільки наші клієнти ... І це почало віднімати у фахівців нашого ЦСО досить таки чимало часу. Тому ми вирішили нагадати вам, як користувачам РРО, основні постулати сервісного обслуговування:

  • ВИ СПЛАЧУЄТЕ ЗА ПОСЛУГИ З СЕРВІСНОГО ОБСЛУГОВУВАННЯ І МАЄТЕ ВИНЯТКОВЕ ПРАВО НА СВОЄЧАСНІ КОНСУЛЬТАЦІЇ ЩОДО ВИКОРИСТАННЯ РРО, ЯК У РАЗІ ВАШИХ ПОМИЛОК, ТАК І ПРИ НЕ СТАНДАРТНИХ СИТУАЦІЯХ;
  • У РАЗІ ВИХОДУ З ЛАДУ ФІСКАЛЬНОЇ ТЕХНІКИ ВИ МАЄТЕ ПРАВО НА МАКСИМАЛЬНО ШВИДКИЙ РЕМОНТ РРО, ТАК ЯК КОЖНА ГОДИНА ПРОСТОЮ ТОРГОВОЇ ТОЧКИ - ЦЕ ВАШІ ГРОШІ!

Але врахувати треба головне - УСІ ЦІ ПИТАННЯ ПОВИНЕН ВИРІШУВАТИ ТОЙ СЕРВІСНИЙ ЦЕНТР, З ЯКИМ У ВАС УКЛАДЕНО ДОГОВІР НА СЕРВІСНЕ ОБСЛУГОВУВАННЯ!

Найпростіший спосіб дізнатися, який сервісний центр обслуговує ваш РРО - подивитися на пломби, якими опломбовано касовий апарат або фіскальний реєстратор. Або дізнатися у бухгалтерії / керівництва, з ким укладено договір.

Ми, зі свого боку, готові і далі консультувати і допомагати Вам, але розраховуємо на те, що ви оціните нашу роботу і укладете договір на сервісне обслуговування з нашим ЦСО "Нікос".

Search

Сканер Newland HR1550-CEВиробник: Newland
Модель: Newland HR1550-CE

Короткий опис


Ручной сканер штрих-кодов Newland HR1550-CEявляется беспроводной моделью из серии сканеров HR15.Тип сканера:Беспроводной Тип считывающего элемента:Linear ImagerМакс. дальность связи:50м Память:4095 штрих-к... Читати далі...

Хочу дешевше!
9750.00 Грн.

  • Наявність: Є в наявності


Ручной сканер штрих-кодов Newland HR1550-CEявляется беспроводной моделью из серии сканеров HR15.

Тип сканера:Беспроводной 
Тип считывающего элемента:Linear Imager
Макс. дальность связи:50м 
Память:4095 штрих-кодов 
Интерфейс подключения:USB 
Клас защиты IP:IP54 
Цвет:Черный


Newland HR1550-CE ? 1D ручной беспроводной сканер штрих-кода HR15 серии, которая также умеет читать PDF417 и MicroPDF417. Для беспроводной связи модель Newland HR1550-CE работает на технологии Zigbee. Данная модель поддерживает интерфейс USB и Virtual COM. С хорошей производительность, скоростью считывания и защищенностью беспроводный прорезиненный сканер Newland HR1550-CE подходит для применения в супермаркетах, торговых центрах и холодных складах.

Особенности продукта Newland HR1550-CE

  • Поддержка всех распространенных 1D штрих-кодов и части 2D кодов, а именно: PDF417 и MicroPDF417.
  • Zigbee технология, поддерживает дальность связи до 50м и возможностью маштабирования сети для расширения покрытия. Есть возможность использовать 1 кредл (подставка) как базу и 2 кредла в режиме роутера для увеличения площади охвата.
  • Поддержка 3х режимов передачи данных: синхронный, асинхронный и пакетный режим (режим накопителя). Память на 4095 штрих-кодов.
  • Кредл(подставка) и сканер (ы) может работать в паре один-к-одному или один-ко-многим с помощью кнопки "М" (Match) на подставке. На 1 кредл можно привязать до 22х сканеров. С помощью кредла реализована функция звукового поиска сканера при утере сканера из виду.

ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ:

Newland
Гарантия36 месяцев
Тип сканераБеспроводной
Память4095 штрих-кодов
Макс. дальность связи50м
Тип считывающего элементаLinear Imager
Скорость сканирования350 скан/сек
Аккумулятор2200 мАч
Интерфейс подключенияUSB
НазначениеДля склада
Макс. дальность сканированиядо 465 мм
Подставка к сканеруВ комплекте
Распознавание 1D кодовВсе извесные
Распознавание 2D кодовPDF417, MicroPDF417
Клас защиты IPIP54
Тест на падениеМножество раз на бетон с высоты 1,5 метра
Диапазон рабочих температурот -10°С до 50°С
ЦветСерый
Комплект поставкиСканер, кабель, блок питания, подставка

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
Captcha
Рекомендовані товари