Information

Перед тим, як телефонувати з питання роботи РРО, ознайомтеся!

Дуже часто Ви зустрічаєтеся з просто не професійним ставленням до своїх договірних обов'язків з боку сервісних центрів? З'явилася проблема з РРО і нікому її вирішити? Касир-оператор постійно помиляється, що збільшує шанси на "попадання" під штрафні санкції? Є два варіанти вирішення цих проблем:

  1. Просто змініть сервісну організацію!
  2. Не шкодуйте грошей на повноцінний, сучасний і своєчасний сервіс!

Ми вже звикли, що в наш сервісний центр за консультаціями звертаються не тільки наші клієнти ... І це почало віднімати у фахівців нашого ЦСО досить таки чимало часу. Тому ми вирішили нагадати вам, як користувачам РРО, основні постулати сервісного обслуговування:

  • ВИ СПЛАЧУЄТЕ ЗА ПОСЛУГИ З СЕРВІСНОГО ОБСЛУГОВУВАННЯ І МАЄТЕ ВИНЯТКОВЕ ПРАВО НА СВОЄЧАСНІ КОНСУЛЬТАЦІЇ ЩОДО ВИКОРИСТАННЯ РРО, ЯК У РАЗІ ВАШИХ ПОМИЛОК, ТАК І ПРИ НЕ СТАНДАРТНИХ СИТУАЦІЯХ;
  • У РАЗІ ВИХОДУ З ЛАДУ ФІСКАЛЬНОЇ ТЕХНІКИ ВИ МАЄТЕ ПРАВО НА МАКСИМАЛЬНО ШВИДКИЙ РЕМОНТ РРО, ТАК ЯК КОЖНА ГОДИНА ПРОСТОЮ ТОРГОВОЇ ТОЧКИ - ЦЕ ВАШІ ГРОШІ!

Але врахувати треба головне - УСІ ЦІ ПИТАННЯ ПОВИНЕН ВИРІШУВАТИ ТОЙ СЕРВІСНИЙ ЦЕНТР, З ЯКИМ У ВАС УКЛАДЕНО ДОГОВІР НА СЕРВІСНЕ ОБСЛУГОВУВАННЯ!

Найпростіший спосіб дізнатися, який сервісний центр обслуговує ваш РРО - подивитися на пломби, якими опломбовано касовий апарат або фіскальний реєстратор. Або дізнатися у бухгалтерії / керівництва, з ким укладено договір.

Ми, зі свого боку, готові і далі консультувати і допомагати Вам, але розраховуємо на те, що ви оціните нашу роботу і укладете договір на сервісне обслуговування з нашим ЦСО "Нікос".

Search

POSTEK iQ200 - Настільний принтер етикетокВиробник: POSTEK
Модель: POSTEK iQ200

Короткий опис


 POSTEK iQ200 Термопринтер етикеток POSTEK iQ200 - швидкий та якісний друк етикеток! Postek IQ200 - сучасний настільний термопринтер для створення етикеток шириною до 120 мм. Швидкість друку досягає 127 мм / с... Читати далі...

Хочу дешевше!
9190.00 Грн.

  • Наявність: Є в наявності


 POSTEK iQ200

Термопринтер етикеток POSTEK iQ200 - швидкий та якісний друк етикеток!

Postek IQ200 - сучасний настільний термопринтер для створення етикеток шириною до 120 мм. Швидкість друку досягає 127 мм / сек, дозвіл термоголовки - 203 dpi. При цьому принтер працює дуже тихо. Дана модель широко затребувана в різних сферах діяльності - торгівлі, логістиці, охороні здоров'я, а також в сфері обслуговування.

Настільний принтер етикеток Postek IQ200 чітко роздруковує буквено-цифрові символи, графічні елементи, а також лінійні і двомірні штрихові кодування. Механізм подачі паперу добре налагоджений, що забезпечує чітке позиціонування зображення. Використовуваний метод прямого друку заснований на властивості термобумаги змінювати колір під впливом температури.

Зв'язок з керуючим пристроєм може бути організована через інтерфейси USB і RS-232. Опціонально принтер Postek IQ200 може бути обладнаний Wi-Fi модулем, що забезпечить можливість бездротового зв'язку c мобільними пристроями. Принтер сумісний з різними версіями операційної системи Windows.

В якості носіїв використовуються матеріали з термочутливим шаром товщиною від 25 мм до 120 мм і товщиною в межах 0,08 - 0,25 мм. У лоток для паперу можуть завантажуватися рулони діаметром до 127 мм на втулці 25,4 мм. Для зовнішньої подачі рулонів великий намотування на тильній стороні корпусу передбачений спеціальний роз'єм. В такому випадку рулон встановлюється на зовнішній размотчик, який доступний в якості додаткової опції. Максимальна тривалість безперервного друку - 1016 мм. Коректність друку на різних носіях забезпечується завдяки регульованим датчикам прозорості та позиціонування.

Пристрій оснащений 16 Мб оперативної і 8 МБ флеш пам'яті. Завдяки потужному 32-розрядному процесору забезпечується висока швидкодія системи. Добовий обсяг друку може складати до 3000 етикеток.

Відкидна верхня кришка надає вільний доступ до паперового відсіку і друкуючій голівці. Це знижує тривалість простоїв і спрощує процес обслуговування. Для створення, редагування та друку етикеток з пристроєм поставляються безкоштовні програми Bartender і PosLabel. За допомогою даного ПЗ досягається максимальна ефективність і повнофункціональний використання принтера. Для автоматичної обрізки етикеток опціонально з принтером Postek IQ200 можна купити гільйотинний різак.

Етикеток принтер Postek IQ200 має яскравий сучасний дизайн і гармонійно вписується в офісний інтер'єр. Завдяки компактним габаритам він зручно розміщується на робочому столі. На панелі управління розташовано два світлодіодні індикатори, які дозволяють контролювати готовність системи до друку, а також наявність паперу в лотку. Через прозору вставку у верхній кришці користувач може візуально відстежувати кількість залишилася паперу. Для управління процесом друку передбачено 3 кнопки - «пауза», «подача» і «скасування».

Корпус принтера Postek IQ200 виконаний з міцного пластику, який забезпечує надійний захист від механічних пошкоджень в процесі використання. Термоголовка має тривалий робочий ресурс

ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ:

 

Производитель Postek
Гарантия 24 месяца
Память 4 MB FLASH ROM, 8 MB SDRAM
Метод печати Прямая термопечать
Разрешение печати 203dpi
Скорость печати до 127мм/сек
Ширина печати до 108мм
Длинна печати до 1016мм
RFID Нет
Макс. диаметр рулона этикеток 127мм
Интерфейс подключения USB + RS-232
Намотка риббона -
Автообрезчик Нет
Отделитель этикеток Нет
Диапазон рабочих температур от 0℃ до 40℃
Масса
Поддержание шрифтов
Штрих-коды, линейные
Штрих-коды, двумерные
Ширина носителя
Толщина носителя
Комплект поставки Принтер, внешний размотчик этикеток, блок питания, интерфейсный кабель, компакт-диск

 

 

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
Captcha
Рекомендовані товари