Information

Перед тим, як телефонувати з питання роботи РРО, ознайомтеся!

Дуже часто Ви зустрічаєтеся з просто не професійним ставленням до своїх договірних обов'язків з боку сервісних центрів? З'явилася проблема з РРО і нікому її вирішити? Касир-оператор постійно помиляється, що збільшує шанси на "попадання" під штрафні санкції? Є два варіанти вирішення цих проблем:

  1. Просто змініть сервісну організацію!
  2. Не шкодуйте грошей на повноцінний, сучасний і своєчасний сервіс!

Ми вже звикли, що в наш сервісний центр за консультаціями звертаються не тільки наші клієнти ... І це почало віднімати у фахівців нашого ЦСО досить таки чимало часу. Тому ми вирішили нагадати вам, як користувачам РРО, основні постулати сервісного обслуговування:

  • ВИ СПЛАЧУЄТЕ ЗА ПОСЛУГИ З СЕРВІСНОГО ОБСЛУГОВУВАННЯ І МАЄТЕ ВИНЯТКОВЕ ПРАВО НА СВОЄЧАСНІ КОНСУЛЬТАЦІЇ ЩОДО ВИКОРИСТАННЯ РРО, ЯК У РАЗІ ВАШИХ ПОМИЛОК, ТАК І ПРИ НЕ СТАНДАРТНИХ СИТУАЦІЯХ;
  • У РАЗІ ВИХОДУ З ЛАДУ ФІСКАЛЬНОЇ ТЕХНІКИ ВИ МАЄТЕ ПРАВО НА МАКСИМАЛЬНО ШВИДКИЙ РЕМОНТ РРО, ТАК ЯК КОЖНА ГОДИНА ПРОСТОЮ ТОРГОВОЇ ТОЧКИ - ЦЕ ВАШІ ГРОШІ!

Але врахувати треба головне - УСІ ЦІ ПИТАННЯ ПОВИНЕН ВИРІШУВАТИ ТОЙ СЕРВІСНИЙ ЦЕНТР, З ЯКИМ У ВАС УКЛАДЕНО ДОГОВІР НА СЕРВІСНЕ ОБСЛУГОВУВАННЯ!

Найпростіший спосіб дізнатися, який сервісний центр обслуговує ваш РРО - подивитися на пломби, якими опломбовано касовий апарат або фіскальний реєстратор. Або дізнатися у бухгалтерії / керівництва, з ким укладено договір.

Ми, зі свого боку, готові і далі консультувати і допомагати Вам, але розраховуємо на те, що ви оціните нашу роботу і укладете договір на сервісне обслуговування з нашим ЦСО "Нікос".

Search

БВ сканер штрих-кодів Symbol LS2208 USB, USBВиробник: Symbol
Модель: LS2208

Короткий опис


Ручний сканер штрих-кодів Symbol LS2208 USB . Стан Б/В.  В робочому стані. Без підставки в комплекті. Виробник: Symbol Комунікації: USB Підключення до ПК: USB Недорогий, легк... Читати далі...

Хочу дешевше!
1000.00 Грн.

  • Наявність: Є в наявності


Ручний сканер штрих-кодів Symbol LS2208 USB . Стан Б/В. 

В робочому стані. Без підставки в комплекті.

Виробник: Symbol
Комунікації: USB
Підключення до ПК: USB

Недорогий, легкий і ергономічний портативний сканер Symbol LS2208 забезпечує швидке і надійне зчитування штрих кодів. Сканер має широкий діапазон відстаней сканування від близького контакту до 17 дюймів і ідеально підходить для використання в сфері роздрібної торгівлі, освіти, а також в медичних і державних установах. Кілька вбудованих інтерфейсів забезпечують підключення до різних головним пристроям.

КРАЩИЙ В КЛАСІ ДІАПАЗОН РОБОТИ В ПОЄДНАННІ З ФУНКЦІЄЮ ЗЧИТУВАННЯ ШТРИХ КОДІВ ВИСОКОЇ ЩІЛЬНОСТІ

Використовуючи один Symbol LS2208 USB, співробітники можуть щодня сканувати штрих коди 13 мил UPC на товарах з відстані більше 25 дюймів (63,5 см) і штрих коди високої щільності, часто зустрічаються на невеликих роздрібних товарах.

Можливість використання сканера LS2208 де завгодно

Сканер LS2208 підтримує розкладки 97 міжнародних клавіатур, що дозволяє миттєво почати його використання у вашій країні.

Міцна конструкція сканера

Запатентована одноплатна конструкція, запатентований скануючий елемент з нев'язкого рідкого полімеру, стійке до подряпин вихідне вікно із загартованого скла і відмінні результати тестів на падіння і випробувань в барабані забезпечують надійну роботу сканера LS2208 при цілодобовому щоденному використанні.

Проста і зручна експлуатація Symbol LS2208

Сканер LS2208 створений для тривалого використання протягом всього дня і значно зменшує час простою і витрати на ремонт. Він забезпечує точне зчитування даних з першої спроби. Завдяки швидкості зчитування сканер LS2208 дозволяє зменшити час очікування на касі, підвищити продуктивність роботи і рівень обслуговування клієнтів.

ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ:

Виробник Symbol

Гарантія 3 місяця
Тип сканера Ручний
Тип елемента Linear Imager
Швидкість сканування 300 скан/сек
Интерфейс підключення USB
Назначення Для магазину
Макс. дальність сканування до 600 мм
Довжина інтерфейсного кабелю 1.8 м
Підставка до сканера Відсутня
Розпізнавання 1D кідов Всі відомі
Розпізнавання 2D кодов -
Клас захисту IP IP30
Тест на падіння Багато разів на бетон з висоти 1,2 метрів
Діапазон робочих температур від -20°С до 60°С
Колір Чорний
Комплект постачання Сканер, кабель
 

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
Captcha
Рекомендовані товари