Information

Перед тим, як телефонувати з питання роботи РРО, ознайомтеся!

Дуже часто Ви зустрічаєтеся з просто не професійним ставленням до своїх договірних обов'язків з боку сервісних центрів? З'явилася проблема з РРО і нікому її вирішити? Касир-оператор постійно помиляється, що збільшує шанси на "попадання" під штрафні санкції? Є два варіанти вирішення цих проблем:

  1. Просто змініть сервісну організацію!
  2. Не шкодуйте грошей на повноцінний, сучасний і своєчасний сервіс!

Ми вже звикли, що в наш сервісний центр за консультаціями звертаються не тільки наші клієнти ... І це почало віднімати у фахівців нашого ЦСО досить таки чимало часу. Тому ми вирішили нагадати вам, як користувачам РРО, основні постулати сервісного обслуговування:

  • ВИ СПЛАЧУЄТЕ ЗА ПОСЛУГИ З СЕРВІСНОГО ОБСЛУГОВУВАННЯ І МАЄТЕ ВИНЯТКОВЕ ПРАВО НА СВОЄЧАСНІ КОНСУЛЬТАЦІЇ ЩОДО ВИКОРИСТАННЯ РРО, ЯК У РАЗІ ВАШИХ ПОМИЛОК, ТАК І ПРИ НЕ СТАНДАРТНИХ СИТУАЦІЯХ;
  • У РАЗІ ВИХОДУ З ЛАДУ ФІСКАЛЬНОЇ ТЕХНІКИ ВИ МАЄТЕ ПРАВО НА МАКСИМАЛЬНО ШВИДКИЙ РЕМОНТ РРО, ТАК ЯК КОЖНА ГОДИНА ПРОСТОЮ ТОРГОВОЇ ТОЧКИ - ЦЕ ВАШІ ГРОШІ!

Але врахувати треба головне - УСІ ЦІ ПИТАННЯ ПОВИНЕН ВИРІШУВАТИ ТОЙ СЕРВІСНИЙ ЦЕНТР, З ЯКИМ У ВАС УКЛАДЕНО ДОГОВІР НА СЕРВІСНЕ ОБСЛУГОВУВАННЯ!

Найпростіший спосіб дізнатися, який сервісний центр обслуговує ваш РРО - подивитися на пломби, якими опломбовано касовий апарат або фіскальний реєстратор. Або дізнатися у бухгалтерії / керівництва, з ким укладено договір.

Ми, зі свого боку, готові і далі консультувати і допомагати Вам, але розраховуємо на те, що ви оціните нашу роботу і укладете договір на сервісне обслуговування з нашим ЦСО "Нікос".

Search

GP-58130IVC - принтер чеков для магазина, бутикаВиробник: Gprinter
Модель: GP-58130IVC USB

Короткий опис


Лучший принтер в своем классе. Идеально подходит для небольших магазинов и бутиков. GP-58130IVC: Описание, применение Принтер чеков GP-58130IVC – это важный и полезный аппарат для любого торгового предпр... Читати далі...

Хочу дешевше!
3420.00 Грн.

  • Наявність: Є в наявності


Лучший принтер в своем классе. Идеально подходит для небольших магазинов и бутиков.

GP-58130IVC: Описание, применение

Принтер чеков GP-58130IVC – это важный и полезный аппарат для любого торгового предприятия. Зарекомендовавшая себя, безотказная модель термопринтера Gprinter GP-58130IVC отличается высокими показателями надежности при работе на объекте, и отличным качеством производимого материала. К тому же он может печать таблицы и рисунки.

Основные преимущества чекового принтера Gprinter GP-58130IVC

Чековый термопринтер GP-58130IVC для печати чеков работает по принципу прямой печати со скоростью до 100 мм/сек и возможностью автоматической обрезки. Данный POS принтер для печати чеков использует технологию «термопечать», которая производит отличные таблицы, текст, графику и рисунки.

Принтер чеков подключается к большинству операционных компьютерных систем (ОС семейства Windows, Linus и MAC), а также к стандартному денежному ящику. Принтер чеков от «GPrinter» имеет полную комплектацию: блок питания, кабель обеспечивающий подключение к компьютеру, термолента, диск с драйверами. Этот принтер чеков подходит для интеграции в 1С (1с розница и т.д.). Он изготовлен из прочного ударостойкого пластика, подходящего для использования в аптеках, магазинах или же банках.

Также немаловажным фактором который отличает данный принтер от его ближайших конкурентов - это невысокая цена.

ТЕХНИЧЕСКИЕ ХАРАКТЕРИСТИКИ:

ПроизводительGPrinter
Гарантия12 месяцев
Метод печатиПрямая термопечать
Разрешение печати203dpi
Скорость печатидо 102мм/сек
Ширина печати57 мм
Интерфейс подключенияUSB
АвтообрезчикЕсть
Диапазон температурот 5°С до 45°С

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
Captcha
Рекомендовані товари