Information

Перед тим, як телефонувати з питання роботи РРО, ознайомтеся!

Дуже часто Ви зустрічаєтеся з просто не професійним ставленням до своїх договірних обов'язків з боку сервісних центрів? З'явилася проблема з РРО і нікому її вирішити? Касир-оператор постійно помиляється, що збільшує шанси на "попадання" під штрафні санкції? Є два варіанти вирішення цих проблем:

 1. Просто змініть сервісну організацію!
 2. Не шкодуйте грошей на повноцінний, сучасний і своєчасний сервіс!

Ми вже звикли, що в наш сервісний центр за консультаціями звертаються не тільки наші клієнти ... І це почало віднімати у фахівців нашого ЦСО досить таки чимало часу. Тому ми вирішили нагадати вам, як користувачам РРО, основні постулати сервісного обслуговування:

 • ВИ СПЛАЧУЄТЕ ЗА ПОСЛУГИ З СЕРВІСНОГО ОБСЛУГОВУВАННЯ І МАЄТЕ ВИНЯТКОВЕ ПРАВО НА СВОЄЧАСНІ КОНСУЛЬТАЦІЇ ЩОДО ВИКОРИСТАННЯ РРО, ЯК У РАЗІ ВАШИХ ПОМИЛОК, ТАК І ПРИ НЕ СТАНДАРТНИХ СИТУАЦІЯХ;
 • У РАЗІ ВИХОДУ З ЛАДУ ФІСКАЛЬНОЇ ТЕХНІКИ ВИ МАЄТЕ ПРАВО НА МАКСИМАЛЬНО ШВИДКИЙ РЕМОНТ РРО, ТАК ЯК КОЖНА ГОДИНА ПРОСТОЮ ТОРГОВОЇ ТОЧКИ - ЦЕ ВАШІ ГРОШІ!

Але врахувати треба головне - УСІ ЦІ ПИТАННЯ ПОВИНЕН ВИРІШУВАТИ ТОЙ СЕРВІСНИЙ ЦЕНТР, З ЯКИМ У ВАС УКЛАДЕНО ДОГОВІР НА СЕРВІСНЕ ОБСЛУГОВУВАННЯ!

Найпростіший спосіб дізнатися, який сервісний центр обслуговує ваш РРО - подивитися на пломби, якими опломбовано касовий апарат або фіскальний реєстратор. Або дізнатися у бухгалтерії / керівництва, з ким укладено договір.

Ми, зі свого боку, готові і далі консультувати і допомагати Вам, але розраховуємо на те, що ви оціните нашу роботу і укладете договір на сервісне обслуговування з нашим ЦСО "Нікос".

Search

ІКС-Л-2X20 БВ відмінний станМодель: ІКС-Л-2X20

Короткий опис


Індикатор "ІКС-Л-2х20" призначений для роботи в складі блокових реєстраторів розрахункових операцій (РРО) будь-якого призначення. Індикатор виконує функцію прийняття і відображення інформації і є пасивним п... Читати далі...

Хочу дешевше!
1580.00 Грн.

 • Наявність: Є в наявності


Індикатор "ІКС-Л-2х20" призначений для роботи в складі блокових реєстраторів розрахункових операцій (РРО) будь-якого призначення. Індикатор виконує функцію прийняття і відображення інформації і є пасивним пристроєм відносно РРО, в складі якого працює. 

ІКС-Л-2X20 БВ 

 • Індикатори програмно та експлуатаційно сумісні з РРО. 
 • Підключення індикаторів здійснюється за допомогою стандартного інтерфейсу RS-232. 
 • Індикатори в складі РРО забезпечують безперервну роботу в експлуатаційному режимі не менше 16 годин на добу.
 • Час готовності індикатора до роботи не повинна перевищувати 3 с. 
 • Електроживлення індикаторів здійснюється від РРО. 
 • Номінальна напруга живлення індикатора - 12 В постійного струму. 
 • Індикатори зберігають працездатний стан при коливаннях напруги живлення від 9 до 15 В. 
 • Споживана індикаторами потужність не перевищує 5 Вт.

ІКС-Л-2X20 застосування:

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
Captcha
Рекомендовані товари