Information

Перед тим, як телефонувати з питання роботи РРО, ознайомтеся!

Дуже часто Ви зустрічаєтеся з просто не професійним ставленням до своїх договірних обов'язків з боку сервісних центрів? З'явилася проблема з РРО і нікому її вирішити? Касир-оператор постійно помиляється, що збільшує шанси на "попадання" під штрафні санкції? Є два варіанти вирішення цих проблем:

  1. Просто змініть сервісну організацію!
  2. Не шкодуйте грошей на повноцінний, сучасний і своєчасний сервіс!

Ми вже звикли, що в наш сервісний центр за консультаціями звертаються не тільки наші клієнти ... І це почало віднімати у фахівців нашого ЦСО досить таки чимало часу. Тому ми вирішили нагадати вам, як користувачам РРО, основні постулати сервісного обслуговування:

  • ВИ СПЛАЧУЄТЕ ЗА ПОСЛУГИ З СЕРВІСНОГО ОБСЛУГОВУВАННЯ І МАЄТЕ ВИНЯТКОВЕ ПРАВО НА СВОЄЧАСНІ КОНСУЛЬТАЦІЇ ЩОДО ВИКОРИСТАННЯ РРО, ЯК У РАЗІ ВАШИХ ПОМИЛОК, ТАК І ПРИ НЕ СТАНДАРТНИХ СИТУАЦІЯХ;
  • У РАЗІ ВИХОДУ З ЛАДУ ФІСКАЛЬНОЇ ТЕХНІКИ ВИ МАЄТЕ ПРАВО НА МАКСИМАЛЬНО ШВИДКИЙ РЕМОНТ РРО, ТАК ЯК КОЖНА ГОДИНА ПРОСТОЮ ТОРГОВОЇ ТОЧКИ - ЦЕ ВАШІ ГРОШІ!

Але врахувати треба головне - УСІ ЦІ ПИТАННЯ ПОВИНЕН ВИРІШУВАТИ ТОЙ СЕРВІСНИЙ ЦЕНТР, З ЯКИМ У ВАС УКЛАДЕНО ДОГОВІР НА СЕРВІСНЕ ОБСЛУГОВУВАННЯ!

Найпростіший спосіб дізнатися, який сервісний центр обслуговує ваш РРО - подивитися на пломби, якими опломбовано касовий апарат або фіскальний реєстратор. Або дізнатися у бухгалтерії / керівництва, з ким укладено договір.

Ми, зі свого боку, готові і далі консультувати і допомагати Вам, але розраховуємо на те, що ви оціните нашу роботу і укладете договір на сервісне обслуговування з нашим ЦСО "Нікос".

Search

Термопринтер Tysso PRP-300Модель: Tysso PRP-300

Короткий опис


Принтер этикеток Tysso PRP-300 – надежное и производительное устройство для печати этикеток различной сложности. Принтер отличается высокой скоростью печати и отличным разрешением. Устройство удобно в работе и легко обсл... Читати далі...

Хочу дешевше!
6982.50 Грн.

  • Наявність: Є в наявності


Принтер этикеток Tysso PRP-300 – надежное и производительное устройство для печати этикеток различной сложности. Принтер отличается высокой скоростью печати и отличным разрешением. Устройство удобно в работе и легко обслуживается. Он компактен с элегантным дизайном. Термопринтер используют в различных сферах деятельности: розничная торговля, логистика, здравоохранение, на складе и на производстве. Печатное устройство подходит для распечатки товарных чеков и квитанций.


Принтер Tysso PRP-300 работает в одном режиме: прямая термопечать. Максимальное расширение термоголовки 576 точек/линию и ее ресурс составляет 100 км печатной ленты. Такое расширение позволяет с точностью выводить графические изображения различной сложности. С помощью принтера распечатывают однолинейные, двухлинейные штрих-коды и QR-коды. Мощный термопринтер воспроизводит высокоскоростную печать этикеток 250 мм/сек.

Это максимальная скорость для промышленных термопринтеров, которая позволяет оперативно распечатывать объемные тиражи этикеток. Принтер изготовлен из качественных деталей и может работать круглосуточно без перерывов. Повышенная работоспособность полностью окупает себестоимость. Принтер издает минимальный уровень шума. Печатная лента легко заменяется за счет интуитивной системы для установки и извлечения бумажного носителя. На принтере установлен обрезчик этикеток и датчик окончания ленты. Для интеграции с внешними электронными устройствами (персональный компьютер, ноутбук) принтер оснащен различными интерфейсами: RS232, Ethernet, USB или LTP+USB. К печатному аппарату можно подключить денежный ящик с помощью системы RJ-11.

Корпус принтера производится в белом и черном цвете. Порты для подключения находятся на задней стороне устройства. Печатная лента и выдача чека – вертикальная.

ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ:

ПроизводительTysso
Гарантия12 месяцев
Метод печатиПрямая термопечать
Разрешение печати203dpi
Скорость печатидо 254мм/сек
Ширина печати79,5 мм ± 0,5 мм
Интерфейс подключенияRS232 + Ethernet + USB, 1 x RJ-11
АвтообрезчикЕсть
ЦветЧерный, Белый
Вес1,45 кг
Символов в линии48 (Шрифт A) / 42(Шрифт В)


Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
Captcha
Рекомендовані товари