Information

Перед тим, як телефонувати з питання роботи РРО, ознайомтеся!

Дуже часто Ви зустрічаєтеся з просто не професійним ставленням до своїх договірних обов'язків з боку сервісних центрів? З'явилася проблема з РРО і нікому її вирішити? Касир-оператор постійно помиляється, що збільшує шанси на "попадання" під штрафні санкції? Є два варіанти вирішення цих проблем:

  1. Просто змініть сервісну організацію!
  2. Не шкодуйте грошей на повноцінний, сучасний і своєчасний сервіс!

Ми вже звикли, що в наш сервісний центр за консультаціями звертаються не тільки наші клієнти ... І це почало віднімати у фахівців нашого ЦСО досить таки чимало часу. Тому ми вирішили нагадати вам, як користувачам РРО, основні постулати сервісного обслуговування:

  • ВИ СПЛАЧУЄТЕ ЗА ПОСЛУГИ З СЕРВІСНОГО ОБСЛУГОВУВАННЯ І МАЄТЕ ВИНЯТКОВЕ ПРАВО НА СВОЄЧАСНІ КОНСУЛЬТАЦІЇ ЩОДО ВИКОРИСТАННЯ РРО, ЯК У РАЗІ ВАШИХ ПОМИЛОК, ТАК І ПРИ НЕ СТАНДАРТНИХ СИТУАЦІЯХ;
  • У РАЗІ ВИХОДУ З ЛАДУ ФІСКАЛЬНОЇ ТЕХНІКИ ВИ МАЄТЕ ПРАВО НА МАКСИМАЛЬНО ШВИДКИЙ РЕМОНТ РРО, ТАК ЯК КОЖНА ГОДИНА ПРОСТОЮ ТОРГОВОЇ ТОЧКИ - ЦЕ ВАШІ ГРОШІ!

Але врахувати треба головне - УСІ ЦІ ПИТАННЯ ПОВИНЕН ВИРІШУВАТИ ТОЙ СЕРВІСНИЙ ЦЕНТР, З ЯКИМ У ВАС УКЛАДЕНО ДОГОВІР НА СЕРВІСНЕ ОБСЛУГОВУВАННЯ!

Найпростіший спосіб дізнатися, який сервісний центр обслуговує ваш РРО - подивитися на пломби, якими опломбовано касовий апарат або фіскальний реєстратор. Або дізнатися у бухгалтерії / керівництва, з ким укладено договір.

Ми, зі свого боку, готові і далі консультувати і допомагати Вам, але розраховуємо на те, що ви оціните нашу роботу і укладете договір на сервісне обслуговування з нашим ЦСО "Нікос".

Search

Datecs FP-3530T ver. 1.10 для ВНУТРІШНЬОГО ОБЛІКУВиробник: Датекс
Модель: Datecs FP-3530T

Короткий опис


Datecs FP-3530T ver. 1.10  На сьогодні фіскальний реєстратор Datecs FP-3530T ver. 1.10 дозволяє працювати по протоколу "Datecs", який повністю сумісний з використовуваним раніше. Фіскальний ... Читати далі...

Хочу дешевше!
3000.00 Грн.

  • Наявність: Є в наявності


Datecs FP-3530T ver. 1.10 

На сьогодні фіскальний реєстратор Datecs FP-3530T ver. 1.10 дозволяє працювати по протоколу "Datecs", який повністю сумісний з використовуваним раніше.
Фіскальний реєстратор Datecs FP3530T - популярне рішення для закладів торгівлі, громадського харчування та сфери послуг.
Наявність двох типів індикатора (великий і маленький) і трьох кольорів корпусу (чорний, сірий і білий) дозволяє створювати гармонійні торгові системи, які сприятливо впливають на лояльність клієнтів, а ретельне 100% вихідне тестування кожного реєстратора гарантує тривалу безпроблемну експлуатацію.
Застосування поширеною касової термо стрічки 57мм робить цей фіскальний реєстратор одним з найбільш економних варіантів.

ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ:

 
Кількість артикулів 14800
Кількість податкових груп з позитивним підсумком 5
Кількість податкових груп з негативним підсумком 5
Види оплати Готівка, картка, кредит, чек
Принтер Citizen СВМ-262
Швидкість друку 300 мм в сек
Касова стрічка 57,5 мм (до 60 м намотування)
Інтернет з'єднання і підключаємі порти LAN, ящик, індикатор, RS232
Габарити, мм 365 х 130 х 170
Термін служби РРО 7 років
  

Відео огляд товару


Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
Captcha
Рекомендовані товари