Information

Перед тим, як телефонувати з питання роботи РРО, ознайомтеся!

Дуже часто Ви зустрічаєтеся з просто не професійним ставленням до своїх договірних обов'язків з боку сервісних центрів? З'явилася проблема з РРО і нікому її вирішити? Касир-оператор постійно помиляється, що збільшує шанси на "попадання" під штрафні санкції? Є два варіанти вирішення цих проблем:

  1. Просто змініть сервісну організацію!
  2. Не шкодуйте грошей на повноцінний, сучасний і своєчасний сервіс!

Ми вже звикли, що в наш сервісний центр за консультаціями звертаються не тільки наші клієнти ... І це почало віднімати у фахівців нашого ЦСО досить таки чимало часу. Тому ми вирішили нагадати вам, як користувачам РРО, основні постулати сервісного обслуговування:

  • ВИ СПЛАЧУЄТЕ ЗА ПОСЛУГИ З СЕРВІСНОГО ОБСЛУГОВУВАННЯ І МАЄТЕ ВИНЯТКОВЕ ПРАВО НА СВОЄЧАСНІ КОНСУЛЬТАЦІЇ ЩОДО ВИКОРИСТАННЯ РРО, ЯК У РАЗІ ВАШИХ ПОМИЛОК, ТАК І ПРИ НЕ СТАНДАРТНИХ СИТУАЦІЯХ;
  • У РАЗІ ВИХОДУ З ЛАДУ ФІСКАЛЬНОЇ ТЕХНІКИ ВИ МАЄТЕ ПРАВО НА МАКСИМАЛЬНО ШВИДКИЙ РЕМОНТ РРО, ТАК ЯК КОЖНА ГОДИНА ПРОСТОЮ ТОРГОВОЇ ТОЧКИ - ЦЕ ВАШІ ГРОШІ!

Але врахувати треба головне - УСІ ЦІ ПИТАННЯ ПОВИНЕН ВИРІШУВАТИ ТОЙ СЕРВІСНИЙ ЦЕНТР, З ЯКИМ У ВАС УКЛАДЕНО ДОГОВІР НА СЕРВІСНЕ ОБСЛУГОВУВАННЯ!

Найпростіший спосіб дізнатися, який сервісний центр обслуговує ваш РРО - подивитися на пломби, якими опломбовано касовий апарат або фіскальний реєстратор. Або дізнатися у бухгалтерії / керівництва, з ким укладено договір.

Ми, зі свого боку, готові і далі консультувати і допомагати Вам, але розраховуємо на те, що ви оціните нашу роботу і укладете договір на сервісне обслуговування з нашим ЦСО "Нікос".

Search

Фіскальний реєстратор Datecs FP-320 з КЛЕФВиробник: Датекс
Модель: Datecs FP-320

Короткий опис


Datecs FP-320: Опис, застосування Масова, демократична, і при цьому функціональна модель фіскального реєстратора. Одна станція друку (Контрольна стрічка в електронній формі), 20 тис. Найменувань товарів, 10 типів опла... Читати далі...

Хочу дешевше!
28068.00 Грн.

  • Наявність: Є в наявності


Datecs FP-320: Опис, застосування

Масова, демократична, і при цьому функціональна модель фіскального реєстратора. Одна станція друку (Контрольна стрічка в електронній формі), 20 тис. Найменувань товарів, 10 типів оплат, 10 груп оподаткування. Програмні можливості: віддалене адміністрування, конфігурування чеків, купонів, звітів. Низька витрата касової стрічки (до 40% економія в порівнянні з 2-станційними моделями). Високі і єдині стандарти сервісу для клієнтів будь-якого масштабу.
Реалізована підтримка двох протоколів обміну команд «Krypton» і «Datecs». Datecs FP-320 може бути встановлений на робоче місце, де раніше використовувалася інша модель продуктової лінійки Datecs.

Основні переваги Datecs FP-320:

Відмінними характеристиками Datecs FP-320 є: можливість друку штрих-коду в чеку, можливість друку логотипу торгової мережі в чеку, використання електронної контрольної стрічки, можливість роботи з найменуваннями артикулів довгою до 75 символів, розширена система знижок, можливість використання вкладеного і накладеного податків одночасно , можливість використання подвійного оподаткування (продаж ювелірних виробів, продаж мобільних поповнень, продаж комісійних товарів, накладення акцизного збору та ін.), сертіфіц рова безкоштовний OPOS драйвер.

Сфери застосування фіскального реєстратора Datecs FP-320:

Для широкого кола завдань і сфер застосування (магазини біля будинку, міні-маркети, магазини побутової техніки, бутики, ломбарди, аптеки тощо.)

Фіскальний реєстратор Datecs FP-320 Внесений до Державного Реєстру РРО України з липня 2014 р зі сферою застосування: Торгівля, громадське харчування, сфера послуг.

ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ: 

 
Кількість артикулів 20000
Кількість податкових груп з позитивним підсумком 5
Кількість податкових груп з негативним підсумком 5
Види оплати Готівка, картка, кредит, чек
Принтер SEWOO (Корея)
Швидкість друку 200 мм в сек
Касова стрічка 57,5±0,5 або 80,0±0,2
Інтернет з'єднання і підключаються порти LAN, ПК, грошовий ящик, індикатор
Габарити, мм  
Термін служби РРО 7 років

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
Captcha
Рекомендовані товари