Information

Перед тим, як телефонувати з питання роботи РРО, ознайомтеся!

Дуже часто Ви зустрічаєтеся з просто не професійним ставленням до своїх договірних обов'язків з боку сервісних центрів? З'явилася проблема з РРО і нікому її вирішити? Касир-оператор постійно помиляється, що збільшує шанси на "попадання" під штрафні санкції? Є два варіанти вирішення цих проблем:

  1. Просто змініть сервісну організацію!
  2. Не шкодуйте грошей на повноцінний, сучасний і своєчасний сервіс!

Ми вже звикли, що в наш сервісний центр за консультаціями звертаються не тільки наші клієнти ... І це почало віднімати у фахівців нашого ЦСО досить таки чимало часу. Тому ми вирішили нагадати вам, як користувачам РРО, основні постулати сервісного обслуговування:

  • ВИ СПЛАЧУЄТЕ ЗА ПОСЛУГИ З СЕРВІСНОГО ОБСЛУГОВУВАННЯ І МАЄТЕ ВИНЯТКОВЕ ПРАВО НА СВОЄЧАСНІ КОНСУЛЬТАЦІЇ ЩОДО ВИКОРИСТАННЯ РРО, ЯК У РАЗІ ВАШИХ ПОМИЛОК, ТАК І ПРИ НЕ СТАНДАРТНИХ СИТУАЦІЯХ;
  • У РАЗІ ВИХОДУ З ЛАДУ ФІСКАЛЬНОЇ ТЕХНІКИ ВИ МАЄТЕ ПРАВО НА МАКСИМАЛЬНО ШВИДКИЙ РЕМОНТ РРО, ТАК ЯК КОЖНА ГОДИНА ПРОСТОЮ ТОРГОВОЇ ТОЧКИ - ЦЕ ВАШІ ГРОШІ!

Але врахувати треба головне - УСІ ЦІ ПИТАННЯ ПОВИНЕН ВИРІШУВАТИ ТОЙ СЕРВІСНИЙ ЦЕНТР, З ЯКИМ У ВАС УКЛАДЕНО ДОГОВІР НА СЕРВІСНЕ ОБСЛУГОВУВАННЯ!

Найпростіший спосіб дізнатися, який сервісний центр обслуговує ваш РРО - подивитися на пломби, якими опломбовано касовий апарат або фіскальний реєстратор. Або дізнатися у бухгалтерії / керівництва, з ким укладено договір.

Ми, зі свого боку, готові і далі консультувати і допомагати Вам, але розраховуємо на те, що ви оціните нашу роботу і укладете договір на сервісне обслуговування з нашим ЦСО "Нікос".

Search

Фіскальний реєстратор Марія 304т 3 + Табло!Виробник: Резонанс
Модель: Мария 304-Т3
-3 %
Краща ціна

До кінця Акції залишилося:

Короткий опис


Марія 304т 3: Опис, використання Фіскальний реєстратор Марія 304т 3 розроблений з урахуванням вимог українського законодавства. У ньому передбачено формування контрольної стрічки КСЕФ та передача даних в фіскальні орг... Читати далі...

Хочу дешевше!
20200.00 Грн. 19500.00 Грн.

  • Наявність: 2-3 Дні


Марія 304т 3: Опис, використання

Фіскальний реєстратор Марія 304т 3 розроблений з урахуванням вимог українського законодавства. У ньому передбачено формування контрольної стрічки КСЕФ та передача даних в фіскальні органи по провідному каналу. Удосконалена версія обладнання від української компанії Резонанс призначена для оснащення робочого місця торгового працівника. Від попередніх модифікацій відрізняється високими експлуатаційними характеристиками.
Марія 304т3 - це вигідне для компанії рішення. Друк зі швидкістю до 200 мм / сек ведеться на високоякісному принтері SMP6200 виробництва Південна Корея. Термоголовка підвищеного ресурсу розрахована на тривалий термін роботи. Тривала робота забезпечується збільшеним до 102 мм діаметром рулону. Автообрезчік з робочим ресурсом 2,0 млн. Різів дозволяє отримати якісні чеки. Устаткування чітко передає зображення штрихкодів, розраховане на друк купонів, логотипів, рекламних матеріалів. Корпус обладнання виготовлений з міцного пластику. Скромні розміри 131х133х155 мм дозволяють знайти місце в умовах обмеженого простору робочого столу.
Марія 304T3 має підключення до ПК, індикатору покупця, грошової скриньки. Пристрій працює з двома системами оподаткування, що розширює сферу його застосування на ломбарди, салони автомобільної зв'язку і магазини ювелірних виробів.

Основні переваги Марія 304т 3:

Фіскальний принтер Марія 304т 3 має такі відмінні риси:

  • оснащений функцією прискореного завантаження стрічки "easy load";

  • обладнаний вбудованим принтером SMP6200;

  • друкує чеки відмінної якості і з високою швидкістю на термо стрічці шириною 57 мм;

  • може підключатися до виносного індикатора клієнта і касової скриньки.

Дана модель реєстратора комплектується на вибір двома типами індикаторів ІК-110 и ІК-230.

Сфери застосування фіскального реєстратора Марія 304т 3:

Магазини · Ювелірні магазини, ломбарди · Точки видачі інтернет-магазинів · Сфера послуг (від сервісних центрів до салонів краси) · Індустрія розваг · Медзаклади, аптеки · Кафе, бари · Кіоски з продажу хліба, м'яса, тютюнових виробів та інших товарів · Підприємства споживчої кооперації.

Фіскальний реєстратор Марія 304т3 внесений до Державного реєстру РРО та сертифікований відповідно до вимог до радіоустаткування.

ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ:

 
Кількість артикулів 15516
Кількість податкових груп з позитивним підсумком 5
Кількість податкових груп з від'ємним підсумком 5
Види сплат Готівка, картка, кредит, чек
Принтер SMP6200
Швидкість друку до 200 мм / сек
Касова стрічка термо 57,5 мм (до 60 м)
Інтернет з'єднання і доступні порти LAN. RS-232; USB; Ethernet
Габарити, мм 131х133х155
Термін використання РРО 7 років

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
Captcha
Рекомендовані товари