Information

Перед тим, як телефонувати з питання роботи РРО, ознайомтеся!

Дуже часто Ви зустрічаєтеся з просто не професійним ставленням до своїх договірних обов'язків з боку сервісних центрів? З'явилася проблема з РРО і нікому її вирішити? Касир-оператор постійно помиляється, що збільшує шанси на "попадання" під штрафні санкції? Є два варіанти вирішення цих проблем:

  1. Просто змініть сервісну організацію!
  2. Не шкодуйте грошей на повноцінний, сучасний і своєчасний сервіс!

Ми вже звикли, що в наш сервісний центр за консультаціями звертаються не тільки наші клієнти ... І це почало віднімати у фахівців нашого ЦСО досить таки чимало часу. Тому ми вирішили нагадати вам, як користувачам РРО, основні постулати сервісного обслуговування:

  • ВИ СПЛАЧУЄТЕ ЗА ПОСЛУГИ З СЕРВІСНОГО ОБСЛУГОВУВАННЯ І МАЄТЕ ВИНЯТКОВЕ ПРАВО НА СВОЄЧАСНІ КОНСУЛЬТАЦІЇ ЩОДО ВИКОРИСТАННЯ РРО, ЯК У РАЗІ ВАШИХ ПОМИЛОК, ТАК І ПРИ НЕ СТАНДАРТНИХ СИТУАЦІЯХ;
  • У РАЗІ ВИХОДУ З ЛАДУ ФІСКАЛЬНОЇ ТЕХНІКИ ВИ МАЄТЕ ПРАВО НА МАКСИМАЛЬНО ШВИДКИЙ РЕМОНТ РРО, ТАК ЯК КОЖНА ГОДИНА ПРОСТОЮ ТОРГОВОЇ ТОЧКИ - ЦЕ ВАШІ ГРОШІ!

Але врахувати треба головне - УСІ ЦІ ПИТАННЯ ПОВИНЕН ВИРІШУВАТИ ТОЙ СЕРВІСНИЙ ЦЕНТР, З ЯКИМ У ВАС УКЛАДЕНО ДОГОВІР НА СЕРВІСНЕ ОБСЛУГОВУВАННЯ!

Найпростіший спосіб дізнатися, який сервісний центр обслуговує ваш РРО - подивитися на пломби, якими опломбовано касовий апарат або фіскальний реєстратор. Або дізнатися у бухгалтерії / керівництва, з ким укладено договір.

Ми, зі свого боку, готові і далі консультувати і допомагати Вам, але розраховуємо на те, що ви оціните нашу роботу і укладете договір на сервісне обслуговування з нашим ЦСО "Нікос".

Search

Компактний багатоплощинний сканер Z6082Виробник: ZEBEX
Модель: Z6082

Короткий опис


Zebex Z-6082 Багатоплощинний сканер штрих-коду Zebex Z-6082 має два лазерних діода, які сканують в 8-ми площинах 32-ма променями зі швидкістю 2400 зчитувань в секунду. Z-6082 виконаний в алюмінієвому корпусі і підтрим... Читати далі...

Хочу дешевше!
13740.00 Грн.

  • Наявність: Є в наявності


Zebex Z-6082

Багатоплощинний сканер штрих-коду Zebex Z-6082 має два лазерних діода, які сканують в 8-ми площинах 32-ма променями зі швидкістю 2400 зчитувань в секунду. Z-6082 виконаний в алюмінієвому корпусі і підтримує стандарт IP54 по волого-і пилезахищенності. На корпусі присутній добре помітний індикатор для більш продуктивної і точної роботи. З огляду на швидко розвивається ринок AutoID, передбачена можливість установки RFID зчитувача.

  • Технологія розпізнавання штрих-кодів дозволяє зчитувати пошкоджені і слабоконтрастні коди;
  • Власна технологія ZEBEX Z-SCAN, дозволяє на апаратному рівні в реальному часі декодувати штрих-коди;
  • Сканер Zebex Z-6082 конфигурируется програмно або за допомогою настроювальної таблиці, за допомогою перезапису flash-пам'яті, що дозволяє на місці налаштувати Zebex Z-6082 на нові функціональні можливості;
  • У даній моделі передбачена можливість установки EAS антени для зчитування RFID міток;
  • Автоматична функція 'сплячий режим' економить споживання енергії і збільшує термін експлуатації сканера. Сканер Zebex Z-6082 'прокидається' відразу, як тільки в зону сканування вноситися етикетка зі штрих-кодом

ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ:

Производитель Zebex
Гарантия 60 месяцев
Тип сканера Ручной
Тип считывающего элемента Linear Imager
Скорость сканирования 300 скан/сек
Интерфейс подключения USB
Назначение Для магазина
Макс. дальность сканирования до 600 мм
Длинна интерфейсного кабеля 1.8 м
Подставка к сканеру В комплекте
Распознавание 1D кодов Все извесные
Распознавание 2D кодов -
Клас защиты IP IP42
Тест на падение Множество раз на бетон с высоты 1,2 метра
Диапазон рабочих температур от -20°С до 60°С
Цвет Черный
Комплект поставки Сканер, кабель, подставка
 

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
Captcha
Рекомендовані товари