Information

Перед тим, як телефонувати з питання роботи РРО, ознайомтеся!

Дуже часто Ви зустрічаєтеся з просто не професійним ставленням до своїх договірних обов'язків з боку сервісних центрів? З'явилася проблема з РРО і нікому її вирішити? Касир-оператор постійно помиляється, що збільшує шанси на "попадання" під штрафні санкції? Є два варіанти вирішення цих проблем:

  1. Просто змініть сервісну організацію!
  2. Не шкодуйте грошей на повноцінний, сучасний і своєчасний сервіс!

Ми вже звикли, що в наш сервісний центр за консультаціями звертаються не тільки наші клієнти ... І це почало віднімати у фахівців нашого ЦСО досить таки чимало часу. Тому ми вирішили нагадати вам, як користувачам РРО, основні постулати сервісного обслуговування:

  • ВИ СПЛАЧУЄТЕ ЗА ПОСЛУГИ З СЕРВІСНОГО ОБСЛУГОВУВАННЯ І МАЄТЕ ВИНЯТКОВЕ ПРАВО НА СВОЄЧАСНІ КОНСУЛЬТАЦІЇ ЩОДО ВИКОРИСТАННЯ РРО, ЯК У РАЗІ ВАШИХ ПОМИЛОК, ТАК І ПРИ НЕ СТАНДАРТНИХ СИТУАЦІЯХ;
  • У РАЗІ ВИХОДУ З ЛАДУ ФІСКАЛЬНОЇ ТЕХНІКИ ВИ МАЄТЕ ПРАВО НА МАКСИМАЛЬНО ШВИДКИЙ РЕМОНТ РРО, ТАК ЯК КОЖНА ГОДИНА ПРОСТОЮ ТОРГОВОЇ ТОЧКИ - ЦЕ ВАШІ ГРОШІ!

Але врахувати треба головне - УСІ ЦІ ПИТАННЯ ПОВИНЕН ВИРІШУВАТИ ТОЙ СЕРВІСНИЙ ЦЕНТР, З ЯКИМ У ВАС УКЛАДЕНО ДОГОВІР НА СЕРВІСНЕ ОБСЛУГОВУВАННЯ!

Найпростіший спосіб дізнатися, який сервісний центр обслуговує ваш РРО - подивитися на пломби, якими опломбовано касовий апарат або фіскальний реєстратор. Або дізнатися у бухгалтерії / керівництва, з ким укладено договір.

Ми, зі свого боку, готові і далі консультувати і допомагати Вам, але розраховуємо на те, що ви оціните нашу роботу і укладете договір на сервісне обслуговування з нашим ЦСО "Нікос".

Search

Допомога в оформленні ліцензії на алкогольМодель: Лицензия

Короткий опис


Ліцензія на торгівлю алкоголем і сигаретами необхідна для здійснення роздрібної торгівлі в магазинах, барах, кафе, закладах громадського харчування та інше. Сама ж діяльність з роздрібної торгівлі алкоголем (в т.ч. пивом... Читати далі...

Хочу дешевше!
850.00 Грн.

  • Наявність: Є в наявності


Ліцензія на торгівлю алкоголем і сигаретами необхідна для здійснення роздрібної торгівлі в магазинах, барах, кафе, закладах громадського харчування та інше. Сама ж діяльність з роздрібної торгівлі алкоголем (в т.ч. пивом) і сигаретами може здійснюватися будь-якими підприємствами і підприємцями. Однак, роздрібна торгівля спиртом етиловим, етиловим питним, коньячним і плодовим забороняється. Додаткова інформація для бажаючих оформити ліцензію на торгівлю сигаретами і алкоголем (в т.ч. пивом):

  • ліцензія видається на один рік і реєструється в органах державної податкової служби;
  • торгова площа повинна складати не менше 20 кв. м .;
  • об'єкт торгівлі не повинен перебувати на території навчальних, дошкільних установ, на території установ охорони здоров'я, в місцях проведення спортивних змагань;
  • якщо, Ви хочете отримати дві ліцензії на роздрібну торгівлю алкогольними напоями та одну - на роздрібну торгівлю тютюновими виробами, то заповнюєте одну заяву, а в графі "кількість ліцензій" вказуєте три екземпляри;
  • якщо в одному місці торгівлі Ви будете здійснювати роздрібну торгівлю алкогольними напоями та тютюновими виробами, то повинні отримати дві ліцензії.

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
Captcha