Information

Перед тим, як телефонувати з питання роботи РРО, ознайомтеся!

Дуже часто Ви зустрічаєтеся з просто не професійним ставленням до своїх договірних обов'язків з боку сервісних центрів? З'явилася проблема з РРО і нікому її вирішити? Касир-оператор постійно помиляється, що збільшує шанси на "попадання" під штрафні санкції? Є два варіанти вирішення цих проблем:

  1. Просто змініть сервісну організацію!
  2. Не шкодуйте грошей на повноцінний, сучасний і своєчасний сервіс!

Ми вже звикли, що в наш сервісний центр за консультаціями звертаються не тільки наші клієнти ... І це почало віднімати у фахівців нашого ЦСО досить таки чимало часу. Тому ми вирішили нагадати вам, як користувачам РРО, основні постулати сервісного обслуговування:

  • ВИ СПЛАЧУЄТЕ ЗА ПОСЛУГИ З СЕРВІСНОГО ОБСЛУГОВУВАННЯ І МАЄТЕ ВИНЯТКОВЕ ПРАВО НА СВОЄЧАСНІ КОНСУЛЬТАЦІЇ ЩОДО ВИКОРИСТАННЯ РРО, ЯК У РАЗІ ВАШИХ ПОМИЛОК, ТАК І ПРИ НЕ СТАНДАРТНИХ СИТУАЦІЯХ;
  • У РАЗІ ВИХОДУ З ЛАДУ ФІСКАЛЬНОЇ ТЕХНІКИ ВИ МАЄТЕ ПРАВО НА МАКСИМАЛЬНО ШВИДКИЙ РЕМОНТ РРО, ТАК ЯК КОЖНА ГОДИНА ПРОСТОЮ ТОРГОВОЇ ТОЧКИ - ЦЕ ВАШІ ГРОШІ!

Але врахувати треба головне - УСІ ЦІ ПИТАННЯ ПОВИНЕН ВИРІШУВАТИ ТОЙ СЕРВІСНИЙ ЦЕНТР, З ЯКИМ У ВАС УКЛАДЕНО ДОГОВІР НА СЕРВІСНЕ ОБСЛУГОВУВАННЯ!

Найпростіший спосіб дізнатися, який сервісний центр обслуговує ваш РРО - подивитися на пломби, якими опломбовано касовий апарат або фіскальний реєстратор. Або дізнатися у бухгалтерії / керівництва, з ким укладено договір.

Ми, зі свого боку, готові і далі консультувати і допомагати Вам, але розраховуємо на те, що ви оціните нашу роботу і укладете договір на сервісне обслуговування з нашим ЦСО "Нікос".

Search

Реєстрація РРО в податковій інспекціїМодель: реестрация РРО

Короткий опис


Регистрация РРО, регистрация кассового аппарата в Киеве и Киевской областиВсе предприниматели после покупки РРО, он же кассовый аппарат или фискальный регистратор, должны зарегистрировать его в органах ГФС... Читати далі...

Хочу дешевше!
750.00 Грн.

  • Наявність: Є в наявності


Регистрация РРО, регистрация кассового аппарата в Киеве и Киевской области

Все предприниматели после покупки РРО, он же кассовый аппарат или фискальный регистратор, должны зарегистрировать его в органах ГФС. Мы со своей стороны готовы "освободить Вас от этой напасти" :-). Сама процедура описана в статье, как зарегистрировать РРО, там же и перечень необходимых документов. Вооружившись этими знаниями, можно самостоятельно пройти процедуру регистрации РРО в налоговой инспекции.

Но, учитывайте тот факт, что при первом посещении ГФС, без опыта подачи документов, Вы потеряете много времени и не меньше нервов... К тому же, учитывайте, что параллельно необходимо регистрировать книгу УРО, да и поездок придется сделать как минимум 2. 

Мы, со своей стороны, готовы в кратчайшие сроки и за умеренную цену, проделать всю работу по регистрации РРО, сбору всех документов, ксерокопий и заполнения заявлений.

Среднее расчетное время, необходимое для регистрации РРО - 2 дня!!!

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
Captcha