Information

Перед тим, як телефонувати з питання роботи РРО, ознайомтеся!

Дуже часто Ви зустрічаєтеся з просто не професійним ставленням до своїх договірних обов'язків з боку сервісних центрів? З'явилася проблема з РРО і нікому її вирішити? Касир-оператор постійно помиляється, що збільшує шанси на "попадання" під штрафні санкції? Є два варіанти вирішення цих проблем:

  1. Просто змініть сервісну організацію!
  2. Не шкодуйте грошей на повноцінний, сучасний і своєчасний сервіс!

Ми вже звикли, що в наш сервісний центр за консультаціями звертаються не тільки наші клієнти ... І це почало віднімати у фахівців нашого ЦСО досить таки чимало часу. Тому ми вирішили нагадати вам, як користувачам РРО, основні постулати сервісного обслуговування:

  • ВИ СПЛАЧУЄТЕ ЗА ПОСЛУГИ З СЕРВІСНОГО ОБСЛУГОВУВАННЯ І МАЄТЕ ВИНЯТКОВЕ ПРАВО НА СВОЄЧАСНІ КОНСУЛЬТАЦІЇ ЩОДО ВИКОРИСТАННЯ РРО, ЯК У РАЗІ ВАШИХ ПОМИЛОК, ТАК І ПРИ НЕ СТАНДАРТНИХ СИТУАЦІЯХ;
  • У РАЗІ ВИХОДУ З ЛАДУ ФІСКАЛЬНОЇ ТЕХНІКИ ВИ МАЄТЕ ПРАВО НА МАКСИМАЛЬНО ШВИДКИЙ РЕМОНТ РРО, ТАК ЯК КОЖНА ГОДИНА ПРОСТОЮ ТОРГОВОЇ ТОЧКИ - ЦЕ ВАШІ ГРОШІ!

Але врахувати треба головне - УСІ ЦІ ПИТАННЯ ПОВИНЕН ВИРІШУВАТИ ТОЙ СЕРВІСНИЙ ЦЕНТР, З ЯКИМ У ВАС УКЛАДЕНО ДОГОВІР НА СЕРВІСНЕ ОБСЛУГОВУВАННЯ!

Найпростіший спосіб дізнатися, який сервісний центр обслуговує ваш РРО - подивитися на пломби, якими опломбовано касовий апарат або фіскальний реєстратор. Або дізнатися у бухгалтерії / керівництва, з ким укладено договір.

Ми, зі свого боку, готові і далі консультувати і допомагати Вам, але розраховуємо на те, що ви оціните нашу роботу і укладете договір на сервісне обслуговування з нашим ЦСО "Нікос".

Search

Фіскальний реєстратор DATECS FP Т-260Виробник: Датекс
Модель: DATECS FP Т260

Короткий опис


DATECS FP Т-260: Опис, застосування Фіскальний реєстратор DATECS FP Т-260 присутній на ринку України з 2007 року. Фіскальний реєстратор Datecs FP-Т260 багато років був найпопулярнішим в Україні фіскальним реєстрато... Читати далі...

Хочу дешевше!
0.00 Грн.

  • Наявність: Є в наявності


DATECS FP Т-260: Опис, застосування

Фіскальний реєстратор DATECS FP Т-260 присутній на ринку України з 2007 року.

Фіскальний реєстратор Datecs FP-Т260 багато років був найпопулярнішим в Україні фіскальним реєстратором - аж до поява одностанціонних фіскальних реєстраторів з контрольною стрічкою в електронній формі. Більшість супермаркетів, гіпермаркетів, Cash & Carry, ресторанів України вибирали для автоматизації своєї діяльності саме цей реєстратор.

Основні переваги DATECS FP Т-260:

Відмінними характеристиками Datecs FP-Т260 є: можливість друку штрих-коду в чеку, можливість друку логотипу торгової мережі в чеку, використання електронної контрольної стрічки, можливість роботи з найменуваннями артикулів довгою до 75 символів, розширена система знижок, можливість використання вкладеного і накладеного податків одночасно , можливість використання подвійного оподаткування, можливість відключення друку коментаря на контрольній стрічці (важливо для продажу кодів поповнення PrePaid), можливість підключення я (з роздільним керуванням) до двох грошових ящиків одночасно, сертифікований OPOS драйвер.

Сфери застосування фіскального реєстратора DATECS FP Т-260:

Основними сферами застосування фіскального реєстратора Datecs FP-Т260 є: супермаркети, гіпермаркети, Cash & Carry, ресторани, готелі.

Фіскальний реєстратор DATECS FP Т-260 внесено до Державного реєстру реєстраторів розрахункових операцій Наказом ДПА України № 341 від 08.06. 2007 року.

ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ:

 
Кількість артикулів 100000
Кількість податкових груп з позитивним підсумком 5
Кількість податкових груп з негативним підсумком 5
Види оплати Готівка, картка, кредит, чек
Принтер EPSON TM-Т260
Швидкість другу 80 строк в сек
Касова стрічка 59,5±0,5 (до 40 м намотування)
Інтернет з'єднання і підключаються порти LAN. ПК, Індикатор, Грошовий ящик
Габарити, мм 200х140х300
Термін служби РРО 7 років
  

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
Captcha
Рекомендовані товари