Information

Перед тим, як телефонувати з питання роботи РРО, ознайомтеся!

Дуже часто Ви зустрічаєтеся з просто не професійним ставленням до своїх договірних обов'язків з боку сервісних центрів? З'явилася проблема з РРО і нікому її вирішити? Касир-оператор постійно помиляється, що збільшує шанси на "попадання" під штрафні санкції? Є два варіанти вирішення цих проблем:

 1. Просто змініть сервісну організацію!
 2. Не шкодуйте грошей на повноцінний, сучасний і своєчасний сервіс!

Ми вже звикли, що в наш сервісний центр за консультаціями звертаються не тільки наші клієнти ... І це почало віднімати у фахівців нашого ЦСО досить таки чимало часу. Тому ми вирішили нагадати вам, як користувачам РРО, основні постулати сервісного обслуговування:

 • ВИ СПЛАЧУЄТЕ ЗА ПОСЛУГИ З СЕРВІСНОГО ОБСЛУГОВУВАННЯ І МАЄТЕ ВИНЯТКОВЕ ПРАВО НА СВОЄЧАСНІ КОНСУЛЬТАЦІЇ ЩОДО ВИКОРИСТАННЯ РРО, ЯК У РАЗІ ВАШИХ ПОМИЛОК, ТАК І ПРИ НЕ СТАНДАРТНИХ СИТУАЦІЯХ;
 • У РАЗІ ВИХОДУ З ЛАДУ ФІСКАЛЬНОЇ ТЕХНІКИ ВИ МАЄТЕ ПРАВО НА МАКСИМАЛЬНО ШВИДКИЙ РЕМОНТ РРО, ТАК ЯК КОЖНА ГОДИНА ПРОСТОЮ ТОРГОВОЇ ТОЧКИ - ЦЕ ВАШІ ГРОШІ!

Але врахувати треба головне - УСІ ЦІ ПИТАННЯ ПОВИНЕН ВИРІШУВАТИ ТОЙ СЕРВІСНИЙ ЦЕНТР, З ЯКИМ У ВАС УКЛАДЕНО ДОГОВІР НА СЕРВІСНЕ ОБСЛУГОВУВАННЯ!

Найпростіший спосіб дізнатися, який сервісний центр обслуговує ваш РРО - подивитися на пломби, якими опломбовано касовий апарат або фіскальний реєстратор. Або дізнатися у бухгалтерії / керівництва, з ким укладено договір.

Ми, зі свого боку, готові і далі консультувати і допомагати Вам, але розраховуємо на те, що ви оціните нашу роботу і укладете договір на сервісне обслуговування з нашим ЦСО "Нікос".

Search

Сервісне обслуговування та ремонт вагівМодель: СО

Короткий опис


Сервісне обслуговування вагів здійснюється з 9-00 до 20-00!  Гарантії та зобов'язання: ГАРАНТУЄМО відновлення працездатності вагів (в разі поломки) протягом 72-х годин. ГАРАНТУЄМО швидкі... Читати далі...

Хочу дешевше!
0.00 Грн.

 • Наявність: Є в наявності


Сервісне обслуговування вагів здійснюється з 9-00 до 20-00! 

Гарантії та зобов'язання:

ГАРАНТУЄМО відновлення працездатності вагів (в разі поломки) протягом 72-х годин.

ГАРАНТУЄМО швидкість реакції на ваш запит до 8-х годин.

 

На нові ваги діє гарантія - 18 місяців (гарантія не поширюється на поломки через неправильне використання). Тобто, Ваша техніка, при виявленні заводського браку, буде ремонтуватися за наш рахунок.

Гарантійне сервісне обслуговування також поширюється на ваги, придбані не у нас. Достатньо лише протестувати всі основні вузли на працездатність і укласти договір на сервісне обслуговування.

Післягарантійне сервісне обслуговування вагів не включає в себе вартість зап.частей, але сама робота по відновленню працездатності входить у вартість Сервісного обслуговування.

 

Мобільність і постійний контакт

Постійний мобільний контакт. Адже всі ми розуміємо, що швидкість вирішення проблеми в роботі вагів є головною складовою в безперебійній роботі торгової точки.

Для укладення договору на сервісне обслуговування Вам потрібно зателефонувати на будь-який телефон, що  розміщено в шапці сайту або відправити нам на електронну пошту tovnikos@ukr.net такі реквізити:

 • Модель вагів;
 • Заводський номер вагів;
 • Копію виписки з Єдиного державного реєстру юр. і фіз. осіб;
 • Копію свідоцтва платника ПДВ, якщо є;
 • Юридичну адресу;
 • Фактичну адресу, за якою працюють ваги.

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
Captcha
Рекомендовані товари